Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проєктування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

współpraca
Dom / Usługi / Ogrzewanie / ПРОЄКТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

ПРОЄКТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

ПРОЄКТ КОТЕЛЬНІ

Чи завжди потрібен проєкт систем опалення? Якщо проєктування промислових об’єктів і багатоповерхових будівель з централізованим опаленням не викликає сумнівів, то, коли обговорюється система опалення в приватному будинку, доцільність розробки проєкту стає для багатьох нагальним питанням. А, дійсно, навіщо потрібен проєкт опалення котеджу або іншого невеликого об’єкта, якщо там, ніби як, все просто і ясно?

Навіщо потрібен проєкт системи опалення?

Отже, проєкт опалення потрібен за кількома важливими причинами. Як мінімум, прорахунок випливає з міркувань безпеки. Опалення – це завжди високі температури, небезпека перегріву обладнання, вибуху при неправильному підключенні або експлуатації. Крім безпеки, є ще ряд причин, за якими варто замовити проєктування опалення для вашого будинку.

 

Переваги проєкту опалення:

 1. Можливість заздалегідь передбачити розміщення всіх елементів опалювальної системи – котла, комунікацій, засувок та іншого.
 2. Можливість продумати інтеграцію системи опалення з іншими мережами (електрика, водопровід) та дизайном приміщення.
 3. Можливість зменшити витрати на монтаж, закупивши професійно підібране устаткування з потрібними параметрами.
 4. Можливість надалі економити на опаленні, встановивши енергоефективне обладнання.
 5. Можливість отримати оцінку запропонованого технічного рішення з боку незалежних експертів.
 6. Можливість контролювати монтажні та пусконалагоджувальні роботи, уникаючи різночитань і непорозумінь з підрядниками.
 7. Гарантія безпеки, економічності, енергоефективності системи опалення.

Крім того, наявність офіційного проєкту – це можливість реалізації обґрунтованих і правильних розрахунків проєктувальників і виконання всіх вимог виконавцями. Тому рекомендуємо і проєкт і монтаж віддати в надійні руки професіоналів компанії Exsys.

Етапи проєктування системи опалення

Етапи проєктування опалення для споруджуваної та вже зданої в експлуатацію будівлі, в цілому, однакові. Різниця лише в тому, що вихідні дані для об’єкта на стадії будівництва беруться з проєктної документації, а якщо об’єкт вже активний, то проводиться виїзд і виміри безпосередньо на місці.

ПРОЄКТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Як проєктують систему опалення:

 1. Отримують вихідні дані: призначення об’єкта, тип і матеріал будинку, план приміщень, необхідна температура і вологість у приміщеннях, кількість людей, наявність теплогенеруючих пристроїв тощо.
 2. Проводять теплотехнічний розрахунок захисного контуру: враховуються теплофізичні параметри матеріалу зовнішніх стін, кількість вікон та дверей, інше.
 3. Проводять розрахунок теплових втрат і тепло надходжень: основних (наявність дієвої системи опалення, кондиціонування, вентиляції) і додаткових (протяги, знижені ізоляційні можливості будівлі).
 4. Прораховують оптимальну потужність системи опалення.
 5. Підбирають оптимальний тип теплового обладнання для реалізації необхідних параметрів.
 6. Проводять гідравлічний розрахунок опалювальної системи (перетин основної магістралі, відгалужень, зв’язка по тиску).
 7. Проводять підбір запірно-регулюючої арматури.
 8. Підраховують потрібну кількість опалювальних приладів (радіаторів, конвекторів, фанкойлів тощо).
 9. Підбирають оптимальну модифікацію теплових приладів для даної системи опалення.
 10. Виконують візуалізацію у вигляді креслень, розрізів, промальовування вузлів і з’єднань, в тому числі прихованих під облицюванням, підлогою, в стінах.
 11. Складають пояснювальну записку із зазначенням специфікацій обладнання, енергоспоживання, можливостей рекуперації (якщо передбачено), енергоефективності.
 12. Формують повний комплект проєктної документації.

Професійно виконаний проєкт системи опалення надасть повне уявлення про ваші майбутні витрати на закупівлю, монтаж обладнання, паливо і сервісне обслуговування системи. Як правило, ця ціна в середньому на 15-20 відсотків нижче, ніж коли власник будинку або котеджу закуповує оснащення на свій страх і ризик або підключає обладнання кустарним способом.

У таких випадках майже завжди доводиться щось переробляти або «пере підключати», а іноді й перекладати цілі ділянки магістралей, якщо був невірно обраний діаметр труб.

Тому довіряйте проєкт і монтаж систем опалення справжнім професіоналам, які все зроблять якісно і відразу!

Замовити прорахунок системи

  Nasz projekt
  Кондиціонування та опалення квартири 133 м² на вул. Гончара • Київ

  Система вентиляції, кондиціонування та опалення.

  Detale
  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем котеджного містечка Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Detale
  Opinie
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Certyfikaty
  Specjalistów
  Замовити прорахунок системи