Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проєктування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

консультація
Головна / Послуги / Кондиціонування / МОНТАЖ НАСТІННИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

МОНТАЖ НАСТІННИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

МОНТАЖ НАСТІННИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

Настінні кондиціонери – найпоширеніші з усіх типів спліт-систем. Саме такі настінні пристрої із зовнішнім блоком за стіною будинку і внутрішнім блоком всередині кімнати стоять в більшості квартир, офісів і невеликих магазинів.

Якщо ж передбачається монтаж системи кондиціювання в виробничому цеху, торговому центрі, готелі, клініці та інших типах приміщень з великою площею, то таким монтажем повинні займатися виключно професіонали. В цьому випадку обов’язковий попередній проєкт зі схемою повітроводів, розміткою місць прокладки комунікацій, розрахунком протяжності та допустимого перепаду траси по висоті.

МОНТАЖ НАСТІННИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

Правила монтажу настінного кондиціонера

Перед тим, як замовляти монтаж настінних кондиціонерів, слід ознайомитися із загальними правилами установки кондиціонерів. Всі технічні рекомендації та нормативи служать одній меті – досягнути максимальної ефективності роботи кондиціонера і зробити так, щоб вам було дійсно комфортно під час роботи кондиціонера.

Монтаж настінного кондиціонера – ТОП-7 правил:

 • Блоки бажано кріпити на стіни з міцного матеріалу – цегла, бетон.
 • Спочатку необхідно зробити отвір в стіні під міжблочні комунікації, і тільки потім встановлювати блоки. Такий підхід до монтажу необхідний для того, щоб уникнути випадкового пошкодження корпусу і деталей обладнання.
 • Місце під кімнатний блок потрібно вибрати таким чином, щоб потоку охолодженого повітря нічого не заважало розподілятися рівномірно по всьому приміщенню (потік повітря не перегороджували меблі, декор, фіранки, стінові конструкції, колони, інше).
 • Кімнатний блок монтується так, щоб до стелі було мінімум 10 сантиметрів, до підлоги – максимум 3 метри, а довжина комунікацій до вуличного блоку була не більше 5-ти метрів.
 • Вуличний блок монтується на висоті мінімум 3 метри від землі, не вище рівня підвіконня і на відстані 10 сантиметрів від зовнішньої стіни будівлі.
 • Підключення кондиціонера до побутової електромережі слід робити таким чином, щоб на одній «гілці» не було великої кількості одночасно ввімкнених приладів великої потужності (СВЧ-піч, електрочайник).
 • Якщо вам рекомендують скористатися додатковим сервісом (наприклад, монтаж захисту вуличного блоку, так званий «зимовий комплект») для кондиціонера, то бажано прислухатися до рекомендацій майстрів і не економити на забезпеченні надійної роботи пристрою в будь-який час року.

Важливо! Під зимовим комплектом мається на увазі спеціальний підігрів, що запобігає замерзанню масла в системі при дуже низьких температурах, а також пристосування, завдяки якому сповільнюється швидкість обертання вентилятора при зниженні температури зовнішнього повітря. Це необхідно, щоб уникнути перевантажень в роботі техніки та виходу з ладу механізмів кондиціонера. У більшості сучасних моделей такий комплект є за замовчуванням, однак є модифікації й без нього.

МОНТАЖ НАСТІННИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

Де замовити монтаж настінних кондиціонерів?

Рекомендуємо замовити монтаж настінних кондиціонерів в компанії Exsys. Так вам буде гарантований професійний підхід до справи на всіх етапах монтажу техніки.

Переваги замовлення монтажу кондиціонерів в Exsys:

 • Досвід роботи з найпопулярнішими на ринку моделями настінних кондиціонерів.
 • Гарантія дотримання всіх норм і правил монтажу кондиціонерів.
 • Офіційна гарантія на всі виконані нашою фірмою роботи.
 • Доступна ціна установки кондиціонера.
 • Можливість виконання нестандартного монтажу.

Під нестандартним монтажем мається на увазі:

 • залучення автомобільної вежі або промислових альпіністів;
 • установка на глуху стіну без вікон (товщина стін більш аніж 60 сантиметрів);
 • необхідність нарощування довжини міжблочних комунікацій понад 5 метрів без втрати продуктивності системи кондиціонування.
Замовити прорахунок системи

  Наші проекти
  Елітна квартира 133 м² на вул. Гончара • Київ

  Система вентиляції, кондиціонування та опалення.

  Деталі
  Котеджне містечко Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Відгуки
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Сертифікати
  Фахівці
  Замовити прорахунок системи