Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

БЛОГ

Розділ "БЛОГ" - це інформаційний розділ сайту компанії Ексіс, який допоможе визначитися в нюансах проектування і монтажу кліматичних систем: вентиляції, кондиціювання, опалення, осушення басейнів. Будь-яка складна або проста проблема буде висвітлена в цьому розділі. Крім проблемних місць проектування та монтажу інженерних систем, в цьому розділі будуть розглянуті особливості обладнання і освітлені новини кліматичного ринку України, представлені рішення складних технічних завдань і відповіді на поширені питання, що стосуються інженерних систем.Якщо у вас виникли питання по вентиляції, опалення або кондиціювання, пишіть на основну пошту компанії Ексіс Інжиніринг info@exsys.com.ua
В розділы «Новини» – розглянемо останні зміни ринку інженерних систем. Оскільки інженери компанії Ексіс постійно розвивають свої навички та вміння, в цьому розділі також розглянемо новини нашої компанії. Наприклад, закінчення великого проекту, навчання в сфері останніх інженерних технологій.

Розділ «Огляд обладнання» – представлені відео-огляди та статті на тему технічних характеристик інженерного обладнання з вентиляції, опалення або кондиціонування. Фахівці розглядають застосування, особливості монтажу і призначення устаткування того чи іншого бренду в залежності від об’єкта.

Розділ «Статті» – тут представлені найпоширеніші тематики в кліматичній сфері, розглядаємо зручні та прийнятні інженерні рішення на об’єктах. В даному розділі також порівнюємо різні варіанти можливих комбінацій технік і методів підключення різного устаткування. Усі матеріали проходять перевірку інженерами компанії Ексіс Інжиніринг, тому ми максимально точно, ясно і правильно освітлюємо всі нюанси вибору і особливості монтажу обладнання для вентиляції, опалювальної системи або системи кондиціювання.