Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Історія створення Exsys:

Співзасновники довго працювали в даній сфері в інших компаніях, реалізовували об’єкти різного рівня складності протягом 10 років по всій Україні і за її межами. Напрацювавши досить великий досвід і володіючи всіма необхідними компетенціями та навичками, Олександр і Владислав вирішили відкрити компанію зі своїми унікальними перевагами на ринку вентиляційних систем України.

USP компанії – це повний цикл забезпечення високого рівня оснащення кліматичних систем разом з гарантією сервісного обслуговування. Таким чином, ідея створювати і підтримувати чудові кліматичні системи для клієнтів трансформувалася в назву компанії – EXSYS – ExcellentEngineeringSystems.

Засновники Exsys:

Івлеєв Владислав – СЕО – головний керуючий компанії. За освітою – хімік-технолог, закінчила Київський Політехнічний інститут (КПІ), досвід роботи в сфері кліматичних систем  з 2008 року.

Нагорний Олександр – головний інженер компанії. Закінчив Київський Національний університет будівництва і архітектури (КІСІ) за фахом “Теплогазопостачання і вентиляція”. Працює інженером кліматичних систем з 2011 року.