Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж інженерних систем

Монтаж інженерних систем – це одна з найважливіших операцій при будівництві житлового, офісного або виробничого приміщення. Саме від того, наскільки професійно і грамотно будуть проведені такі роботи, безпосередньо залежить ефективність і безпека всіх мереж на об’єкті.

Які послуги по інженерним системам пропонує помпанія Exsys

Однією зі сфер діяльності нашої компанії є проведення наступних операцій, пов’язаних з облаштуванням інженерних мереж:

Заказать проект вентиляцииРозробка проекту вентиляції

Професійно виконаний проект вентиляції включає необхідні вказівки для будівельників, електриків, сантехніків, дизайнерів, а також точну схему розташування всіх елементів системи, в тому числі всередині стін, підвісних стель тощо. Такий підхід помітно спрощує подальші проектні, оздоблювальні та дизайнерські роботи, а також ремонтні роботи в майбутньому.


Разработка проекта системы отопленияРозробка та узгодження проекту опалення

Професійно виконаний проект системи опалення дасть вам повне уявлення про ваші майбутні витрати на закупівлю та монтаж обладнання, майбутні витрати на паливо і сервісне обслуговування системи.

 


Заказать проект системы кондиционированияРозробка проекту системи кондиціонування

Замовник отримує на руки готову схему розташування і підключення всього електротехнічного обладнання, план електропроводки і комунікацій усередині стін. Це необхідно для планування подальших робіт по дизайну інтер’єру.

 


Как отопить частный домМонтаж опалення

Точний розрахунок і правильно складений проект системи опалення – це лише пів справи. Щоб система працювала бездоганно, слід чітко дотримуватися проектних вимог при монтажі, що ми завжди робимо на об’єкті.

 


Система вентиляции в квартиреМонтаж вентиляції

Для кожного типу приміщення підбирається оптимальний тип вентиляції. Обстеживши об’єкт, інженери компанії Exsys дадуть професійний висновок щодо найоптимальнішої системи вентиляції.

 


Монтаж системы кондиционированияМонтаж системи кондиціонування

Виходячи з параметрів приміщення, наші фахівці підберуть відповідні моделі кондиціонерів або спліт-систем, забезпечуючи, таким чином, оптимальний мікроклімат.

 

 

 


Чому обирають компанію Exsys для проектування і монтажу?

 

  • Професіоналізм персоналу

Співробітники нашої компанії регулярно підвищують свій рівень знань і майстерності на спеціальних курсах, які організовують для них постачальники обладнання. Саме тому наш персонал в змозі відповісти на будь-які запитання клієнта, пов’язані з процедурою проектування або монтажу інженерних систем. До того ж, кожен наш співробітник несе персональну відповідальність за доручений йому етап робіт, що стимулює його до сумлінного виконання своїх обов’язків у встановлені проектом терміни.

  • Використання в роботі сучасних технологій

У процесі проектування і монтажу інженерних систем співробітники нашої компанії використовують сучасне програмне забезпечення, інструменти та вимірювальне обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу якість виконуваних робіт. Ми не боїмося труднощів і беремося за, здавалося б, нездійсненні проекти, від яких відмовилися наші конкуренти з причини своєї слабкої матеріально-технічної бази.

  • Командна робота

Ми легко знаходимо спільну мову з усіма службами, контролюючими органами та іншими учасниками, які задіяні в процесі проектування і монтажу інженерних систем (виконроби, дизайнери, електрики). Завдяки організації такої командної роботи ми завжди завершуємо проект у встановлені терміни.

  • Доставка обладнання і матеріалів

Маючи власний парк спецтехніки, ми беремо на себе вирішення всіх питань, які пов’язані з доставкою та монтажем крихкого або негабаритного обладнання та матеріалів на об’єкт.

  • Проведення налагоджувальних робіт

Після закінчення процесу монтажу інженерних систем фахівці нашої компанії виконують запуск обладнання в тестовому режимі, що дозволяє виявити і виправити можливі неполадки в роботі окремо взятих пристроїв і системи в цілому.

  • Усунення недоліків попередніх підрядників

Якщо у вас виникли проблеми, пов’язані із завершенням у встановлені терміни робіт, розпочатих іншою підрядною організацією, ми з радістю вам допоможемо. Наші фахівці здійснять виїзд на об’єкт, проведуть всі необхідні виміри і розрахунки, а також запропонують оптимальний варіант вирішення проблем.

  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Ми надаємо гарантію на всі види виконаних робіт, пов’язаних з проектуванням та монтажем інженерних систем. Також після закінчення гарантійного терміну, ви можете укласти з нашою компанією договір на післягарантійне обслуговування встановленого обладнання і системи в цілому.

Переваги роботи із компанією Exsys

Інфографіка - Переваги роботи із Exsys

 

Як замовити проектування і монтаж інженерних систем?

Замовити послугу проектування і монтажу інженерних систем ви можете будь-яким зручним для вас способом:

  • зателефонувавши за телефонами (093) 332 03 22 або (044) 332 03 22;
  • відправивши заявку електронною поштою info@exsys.com.ua;
  • заповнивши форму зворотного зв’язку.

Наші менеджери зв’яжуться з вами в зручний для вас час і нададуть всю цікаву для вас інформацію щодо процедури проектування і монтажу інженерних систем будь-якого рівня складності.

заявка

Замовити прорахунок
монтажу