Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж касетних кондиціонерів

Касетні кондиціонери – це установки, форма  внутрішнього блоку яких схожа на касету. Крім того, кондиціонери подібного типу, як і касети, вставляються у відведене для них місце. У більшості моделей касетний кондиціонер (точніше, його кімнатний блок) має сторону, рівну стороні типового квадрата панелі підвісної стелі. Для монтажу великогабаритних моделей можливо адаптувати підвісну стелю за розміром зовнішніх грат кондиціонера.

Таким чином, монтаж касетних кондиціонерів передбачає їх розміщення в міжстельовому просторі підвісної стелі приблизно посередині приміщення. Розміщувати бажано саме посередині кімнати, оскільки більшість касетних моделей видуває охолоджуване повітря в чотири сторони з рівною потужністю. Це і забезпечує рівномірне охолодження приміщення. Зовнішній блок, як і в кондиціонерах інших видів, встановлюється за межами приміщення на зовнішній стороні будівлі.

Касетні кондиціонери: основні переваги

Монтаж системи кондиціонування касетного типу має безліч плюсів. Про деяких з них сказано вище. Проте, це ще не все.

Топ-7 переваг касетних кондиціонерів:

  1. Можливість розмістити в підвісній стелі.
  2. Красивий естетичний вигляд вихідних грат.
  3. Рівномірне охолодження приміщення в 4-х напрямах.
  4. Можливість задати лише два напрями повітряного потоку – наприклад, уздовж коридору.
  5. Допустимий перепад висоти між вуличним і кімнатним блоками – 10 і більше метрів (у окремих моделях – до 30 метрів).
  6. Можливість підмішувати свіже повітря з вулиці.
  7. Відсутність протягів, оскільки потік повітря видувається під кутом 45-65 градусів.

До речі, повітря видувається під кутом практично у всіх моделях касетних кондиціонерів, окрім Toshiba. В «Тошиби» потік повітря направлений точно вниз, щоб уникнути нальоту на стелі. Справедливості ради відмітимо, що інші марки генерують наліт, малопомітний на стелі будь-якого кольору, окрім чисто білого. Отже, якщо на підвісній стелі є вкраплення сірого або іншого кольору – ви жоден наліт просто не помітите.

Також варто детальніше сказати про допустимий перепад висот. Це важлива опція для монтажу системи кондиціонування в сучасних висотних будівлях, вигляд яких негоже псувати вивішеними за вікно зовнішніми блоками. Якщо ж ви вибираєте монтаж касетних кондиціонерів, то вуличний блок можна встановити на даху будівлі, де його не видно з землі.

Проектування канальної системи кондиціонування

Проект системи кондиціонування починається з розрахунків потужності устаткування, необхідного для ефективного охолодження приміщення. Як наслідок, потрібно вирахувати потрібну кількість касетних кондиціонерів, які впораються з охолоджуванням великого приміщення і, в той же час, знаходитимуться на достатній відстані один від одного, щоб «не змішувати» потоки видуваного повітря і не створювати протяг.

Для цього інженерам-проектувальникам потрібно врахувати масу чинників: площу і висоту стель в приміщенні, наявність і кількість тепловипромінюючих приладів (світильники, комп’ютери, телевізори, плити), число людей, що в середньому знаходяться в приміщенні в одиницю часу. Також потрібно скласти схему розміщення міжблочних комунікацій під стелею і підібрати зовнішню решітку кондиціонера, що поєднуються з дизайном стелі і приміщення в цілому.

Впоратися зі всіма розрахунками і розміщенням міжблочних комунікацій під силу лише професіоналам. Тому настійно рекомендуємо не нехтувати проектом, довірити який можете нашим фахівцям.

Обмеження на монтаж кондиціонерів канального типа

При всіх достоїнствах системи установка кондиціонера касетного типа можлива не скрізь. Враховуючи товщину «касети» мінімум 30 сантиметрів стає ясно, що такі кондиціонери придатні лише для приміщень з високими стелями від трьох метрів і більш. Інакше порушиться нормальна циркуляція повітря.

Крім того, приміщення має бути достатньо просторим і бажано правильної форми – квадратної або прямокутної. Тоді потоки повітря перерозподіляються максимально рівномірно. З цієї причини монтаж касетних кондиціонерів більш затребуваний в громадських, адміністративних, виробничих будівлях, торгівельних центрах.

Замовляйте проект системи кондиціонування і монтаж касетних кондиціонерів в компанії Exsys. Ми реалізуємо максимум можливостей даної системи кондиціонування, гарантуємо якість проекту та монтажу!

Форма появиться коли будуть заповнені усі поля налаштування форми.