Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж настінних кондиціонерів

Настінні кондиціонери – найпоширеніші з усіх типів спліт-систем. Саме такі настінні пристрої із зовнішнім блоком за стіною будинку і внутрішнім блоком всередині кімнати стоять в більшості квартир, офісів і невеликих магазинів.

Якщо ж передбачається монтаж системи кондиціювання в виробничому цеху, торговому центрі, готелі, клініці і інших типах приміщень з великою площею, то таким монтажем повинні займатися виключно професіонали. В цьому випадку обов’язковий попередній проект зі схемою повітроводів, розміткою місць прокладки комунікацій, розрахунком протяжності і допустимого перепаду траси по висоті.

Монтаж настінних кондиціонерів

Правила монтажу настінного кондиціонера

Перед тим, як замовляти монтаж настінних кондиціонерів, слід ознайомитися із загальними правилами установки кондиціонерів. Всі технічні рекомендації та нормативи служать одній меті – досягнути максимальної ефективності роботи кондиціонера і зробити так, щоб вам було дійсно комфортно під час роботи кондиціонера.

Монтаж настінного кондиціонера – ТОП-7 правил:

 • Блоки бажано кріпити на стіни з міцного матеріалу – цегла, бетон.
 • Спочатку необхідно зробити отвір в стіні під міжблочні комунікації, і тільки потім встановлювати блоки. Такий підхід до монтажу необхідний для того, щоб уникнути випадкового пошкодження корпусу і деталей обладнання.
 • Місце під кімнатний блок потрібно вибрати таким чином, щоб потоку охолодженого повітря нічого не заважало розподілятися рівномірно по всьому приміщенню (потік повітря не перегороджували меблі, декор, фіранки, стінові конструкції, колони, інше).
 • Кімнатний блок монтується так, щоб до стелі було мінімум 10 сантиметрів, до підлоги – максимум 3 метри, а довжина комунікацій до вуличного блоку була не більше 5-ти метрів.
 • Вуличний блок монтується на висоті мінімум 3 метри від землі, не вище рівня підвіконня і на відстані 10 сантиметрів від зовнішньої стіни будівлі.
 • Підключення кондиціонера до побутової електромережі слід робити таким чином, щоб на одній «гілці» не було великої кількості одночасно включаються приладів великої потужності (СВЧ-піч, електрочайник).
 • Якщо вам рекомендують скористатися додатковим сервісом (наприклад, монтаж захисту вуличного блоку, так званий «зимовий комплект») для кондиціонера, то бажано прислухатися до рекомендацій майстрів і не економити на забезпеченні надійної роботи пристрою в будь-який час року.

Важливо! Під зимовим комплектом мається на увазі спеціальний підігрів, що запобігає замерзанню масла в системі при дуже низьких температурах, а також пристосування, завдяки якому сповільнюється швидкість обертання вентилятора при зниженні температури зовнішнього повітря. Це необхідно, щоб уникнути перевантажень в роботі техніки і виходу з ладу механізмів кондиціонера. У більшості сучасних моделей такий комплект є за замовчуванням, однак є модифікації і без нього.

Схема роботи настінного кондиціонера

Де замовити монтаж настінних кондиціонерів?

Рекомендуємо замовити монтаж настінних кондиціонерів в компанії Exsys. Так вам буде гарантований професійний підхід до справи на всіх етапах монтажу техніки.

Переваги замовлення монтажу кондиціонерів в Exsys:

 • Досвід роботи з найпопулярнішими на ринку моделями настінних кондиціонерів.
 • Гарантія дотримання всіх норм і правил монтажу кондиціонерів.
 • Офіційна гарантія на всі виконані нашою фірмою роботи.
 • Доступна ціна установки кондиціонера.
 • Можливість виконання нестандартного монтажу.

Під нестандартним монтажем мається на увазі:

 • залучення автомобільної вишки або промислових альпіністів;
 • установка на глуху стіну без вікон (товщина стін більше 60 сантиметрів);
 • необхідність нарощування довжини міжблочних комунікації понад 5 метрів без втрати продуктивності системи кондиціонування.

заявка

Замовити прорахунок
системи кондиціювання