Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж осушення повітря в басейні

Правильно підібраний осушувач повітря для басейну – запорука нормального його функціонування, збереження обробки приміщення і, звичайно ж, здоров’я і комфорту відвідувачів.

Навіщо потрібен монтаж осушення в басейні:

 • Підтримка нормальної вологості повітря.
 • Профілактика грибка і цвілі на стінах, підлозі, стелі.
 • Профілактика застою і запліснівіння води в басейні.
 • Створення здорового мікроклімату в приміщенні.
 • Підвищення комфорту користування басейном.

Тепер, коли ви знаєте, для чого потрібно підтримувати певний показник вологості в басейні, можна планувати монтаж осушення. Але для початку давайте розберемося, які види подібних систем існують.

Монтаж системи осушеня повітря в басейні

Які осушувачі для басейнів встановлюємо

Настінні осушувачі

Це найбільш простий варіант осушення. Саме його використовують найчастіше в невеликих (площею до 20 кв.м.) басейнах.

Переваги настінних моделей:

 • Компактні і ергономічні, легко монтуються на стіну ( «ховаються» в ніші або встановлюються на спеціальні підставки-кронштейни);
 • Споживають менше електроенергії, ніж інші пристрої аналогічного призначення;
 • Найсучасніші зразки забезпечені датчиками і автоматикою.

Для досягнення максимального ефекту настінні осушувачі використовують в комплекті з притоко-витяжною вентиляцією.

Канальні осушувачі

Даний варіант осушення призначений для басейнів з великою площею поверхні води. Канальний осушувач повітря для басейну виконує також функцію припливно-витяжної вентиляції, завдяки чому не потрібно монтаж окремої вентиляційної системи.

Переваги канальних моделей:

 • Висока продуктивність, придатність для великих басейнів.
 • Поєднання функціоналу осушення і припливно-витяжної вентиляції.
 • Можливість інтегрувати канальні комунікації в інтер’єр приміщення.

Основний робочий блок пристрою зазвичай «виноситься» в підсобне приміщення, а відведення надлишку вологи і надходження свіжого повітря ведеться через систему канальних комунікацій, аналогічних канальних систем кондиціювання. Повітроводи (канали) цілком можна розмістити під стелею, оформивши їх як елемент декору приміщення.

Промислові адсорбційні осушувачі

Для басейнів такі пристрої застосовуються вкрай рідко, але такий варіант можливий для дуже великих розмірів басейнів в закритому приміщенні. Їх основна перевага – здатність підтримувати невисоку вологість навіть при невисокій температурі навколишнього середовища. Так як в приміщенні великого обсягу зазвичай складно підтримувати круглий рік високі плюсові температури, то монтаж такого типу осушення стане оптимальним варіантом профілактики надмірної вологості і цвілі.

Моноблочні осушувачі

Можна зустріти в класифікації осушувачів і такий вид, як моноблочні пристрої. Під ними можуть матися на увазі як пристрої канального типу, які мають один робочий блок, так і мобільні переносні осушувачі, які просто переміщують всередині невеликого приміщення з басейном з метою рівномірного осушення повітря.Принцип роботи осушителя повітря в басейні

Основні помилки користувачів при плануванні осушення басейну

Тих, хто ще сумнівається в доцільності установки спеціалізованої системи осушення і сподівається вирішити задачу підручними засобами, хотілося б застерегти від типових помилок.

Типові помилки осушення повітря в басейні:

 • Використання вентиляторів для санвузлів – у них інше завдання і з осушенням вони не впораються.
 • Установка звичайних побутових кондиціонер з роботою в режимі «сушки» – цього недостатньо для приміщень з великою площею випаровування води.
 • Використання мобільних або настінних осушувачів для великих приміщень – їх потужності недостатньо для великих обсягів приміщення, для великих обсягів годяться тільки канальні або промислові адсорбційні установки.

Уникаючи подібних помилок, ви зможете істотно заощадити час і сили на вирішення завдання осушення, так як напівзаходи приведуть лише до того, що потім доведеться переробляти систему осушення і встановлювати ту, потужності якої вистачить для підтримки потрібної вологості.

Де і як замовити монтаж осушення в басейні

Замовляти проект і монтаж осушення слід у професіоналів, які мають великий досвід підбору і монтажу кліматичного обладнання – наприклад, в нашій компанії, багато років успішно працює в даному напрямку. Монтаж осушення повітря в басейні – складна в інженерному плані операція, що вимагає попередніх розрахунків і складання проекту.

Розрахунки потрібні для того, щоб система в майбутньому підтримувала оптимальний баланс тепла і вологості в приміщенні, а проект потрібно, щоб врахувати всі нюанси установки і підключення робочого обладнання, прокладки комунікацій, довжини траси і діаметра повітроводів, а також безлічі інших моментів.

Облік всіх цих параметрів дозволить правильно підібрати осушувач повітря для басейну і зробити так, щоб користування басейном було виключно зручно і корисно для здоров’я.

заявка

Замовити прорахунок
системи осушеня