Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж промислової вентиляції

Промислова вентиляція – це вентиляційна установка, продуктивність якої становить близько 10 тисяч кубометрів на годину. Крім високої продуктивності вентиляція і витяжка на виробництві повинна забезпечити видалення неприємних запахів, які виникають в ході виробничих процесів, а також шкідливих домішок, парів і газоподібних речовин з повітря. Як бачите, монтаж систем вентиляції на виробництві – це не примха, а необхідність.

Для чого потрібна промислова вентиляція:

 • Забезпечення повітрообміну в приміщеннях з великою площею.
 • Відведення шкідливих випарів, газів, суспензій.
 • Видалення пара, зниження вологості в приміщенні.
 • Видалення шкідливих концентрованих викидів на локальних ділянках.
 • Очищення повітря, фільтрація домішок.

Тепер, коли ми розглянули основне призначення промислової вентиляції, давайте поговоримо про те, які варіанти вентиляційних систем доступні для монтажу на виробництві.

Припливна вентиляція, в тому числі з підігрівом

Припливний тип вентиляції забезпечує надходження свіжого повітря з вулиці і розподіл його по приміщеннях за допомогою повітропроводів. Як правило, на промислових об’єктах додатково використовується припливна вентиляція з рекуперацією тепла, оскільки внутрішнього опалення у великих обсягах виробничих приміщень з високими стелями може виявитися недостатньо для підтримки комфортної температури в зимову пору року.

Припливно-витяжна вентиляція

Витяжна вентиляція на виробництві

Витяжний тип вентиляції призначений для видалення забрудненого повітря з виробничих приміщень. Розрізняють «евакуюючі» і «циркуляційні» витяжки: перші просто «видаляють» (евакуюють) повітря з приміщення на вулицю, а другі – забезпечені очисними фільтрами, тому після очищення повітря, практично без втрат тепла, повертається в приміщення

 

Витяжна вентиляція на виробництві

Також необхідно відзначити, що витяжка на виробництві може бути:

 • загальної – видаляє повітря з усього приміщення;
 • місцевої – видаляє повітря тільки із зони виробництва, місць випарів шкідливих речовин і так далі;
 • протидимної – задіюється в екстрених випадках.

Припливно-витяжна вентиляція

Найчастіше на виробництвах віддають перевагу припливно-витяжній вентиляції, яка поєднує в собі функції подачі свіжого і видалення відпрацьованого повітря, а також, при необхідності, функцію його очищення.

Припливно-витяжна вентиляція на виробництві

Переваги приточно-витяжної вентиляції:

 • Поєднання функцій подачі свіжого повітря і видалення забрудненого.
 • Ергономічність, з огляду на те, що немає необхідності робити два різновиди вентиляції.
 • Можливість реалізації проекту рекуперації тепла.
 • Можливість підігріву вхідного повітряного потоку.
 • Можливість реалізації функції очищення відпрацьованого повітря з поверненням в приміщення.

Іншими словами, припливно-витяжной тип дозволяє поєднати переваги двох типів вентиляційних систем – припливної та витяжної.

Де і як замовити монтаж систем вентиляції?

Сучасний монтаж систем вентиляції – технологічно складний процес, який вимагає попередніх розрахунків і складання проектно-кошторисної документації. У проекті враховуються багато факторів – починаючи від потужності і продуктивності системи і закінчуючи дотриманням санітарних норм щодо показників рівня шуму системи і її вібрації в процесі роботи.

Врахувати всі нюанси під силу тільки професійному інженерного персоналу, який має великий досвід подібних робіт – наприклад, колективу нашої компанії. Протягом багатьох років наші фахівці проектують системи вентиляції і кондиціонування, а також займаються монтажем кліматичних установок на промислових та інших об’єктах.

Наші майстри здійснюють монтаж вентиляційної системи в суворій відповідності з правилами та нормами, а після закінчення установки обладнання проводяться пуско-налагоджувальні роботи і тестування системи у всіх режимах.

заявка

Замовити монтаж
вентиляції на виробництві