Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж системи кондиціювання

Компанія Exsys виконає монтаж кондиціонерів на об’єктах приватного, комерційного та промислового використання. Монтажем, проектуванням і обслуговуванням інженерних комунікацій, включаючи системи кондиціювання, ми займаємося більше 10 років, що дозволяє нашим майстрам вирішувати складні технічні завдання і успішно працювати з усіма видами кліматичних систем, доступних на українському ринку.

Звернувшись в нашу компанію, в результаті ви отримуєте готове рішення «під ключ» – професійний монтаж системи кондиціювання в квартирі, приватному будинку, офісі або виробничому приміщенні з гарантією якості на виконані роботи.

Кваліфікація наших співробітників – запорука вашого комфорту

Монтаж кондиціонерів – відповідальний процес, для якісного виконання якого потрібно досвід, знання і ретельна підготовка. Після звернення в нашу компанію, на об'єкт, де планується монтаж кондиціонерів, виїжджає інженер зі штату наших співробітників. Спеціаліст надасть кваліфіковану допомогу і допоможе визначитися з моделлю і потужністю кондиціонера в залежності від площі приміщення, правильно підібрати місце під монтаж внутрішніх блоків спліт-системи і систему дренажу. Після ознайомлення з технічним завданням і місцем монтажних робіт, ми розробляємо оптимальну схему по установці кондиціонерів, по якій здійснюються роботи.

Якщо у вас виникли питання з вибором моделі кондиціонера, інженер компанії Exsys, на основі особистого досвіду експлуатації різних типів кондиціонерів, надасть консультацію та допоможе визначитися з вибором.

На місці монтажу визначаються різноманітні варіанти пристрою основних і додаткових інженерних комунікацій, при цьому на установку кондиціонерів ціна залежить від складності технічного рішення, узгодженого з клієнтом. Якщо необхідний монтаж вентиляції, в вартість проекту (кошторис) включаються витрати на проектування та пусконалагоджувальні роботи. Від якості монтажних робіт залежить довговічність і надійність експлуатації кліматичного обладнання. Ми гарантуємо дотримання всіх правил монтажу та стабільну тривалу роботу кондиціонерів. Адже в 85% випадків поломка кліматичної техніки відбувається через недотримання правил монтажу та недостатньою компетенції монтажників.

Види монтажу системи кондиціонування

Володіючи величезним досвідом в установці кліматичної техніки, маючи під рукою професійний інструмент, наша монтажна бригада в найкоротші терміни виконає монтаж кондиціонерів, незалежно від ступеня складності і технології робіт. Залежно від особливостей приміщення і додаткових вимог, узгоджених з клієнтом, проект системи кондиціювання може бути реалізований трьома способами, кожен з яких має терміни і вартість реалізації.

Стандартний монтаж кондиціонерів

Час робіт на типовий і найпростіший спосіб встановити кондиціонер залишає не більше 3-4 годин. Стандартний монтаж проводиться в тих випадках, коли:

 • Довжина міжблочних споруд не перевищує 3 м.
 • Товщина зовнішнього простінка становить не більше 0,8.
 • Всі комунікації розташовані паралельно монтажної стіні.

Дренаж для зливу конденсату виводиться через стіну по найкоротшому шляху, при цьому зовні довжина дренажна трубка становить до 20 см.

Інженерні комунікації в приміщенні ховаються під пластиковий короб білого кольору певного розміру, вартість якого не входить в стандартний монтаж і розраховується окремо. Декоративний короб розміщується під кутом до 10 ° для кращого зливу дренажу.

Силовий електрокабель з вилкою, що живить спліт-систему, довжиною до 3 м, також ховається під декоративний короб, але вже меншого розміру.

 Нестандартний монтаж кондиціонера

Такий вид монтажу здійснюється в тих випадках, коли пред'являється додаткові умови клієнта. Наприклад, установка зовнішнього блоку в нестандартному місці, що призводить до збільшення часу монтажу і подорожчання всього проекту. У цьому випадку може знадобитися подовження інженерних комунікацій, додаткові отвори і ніші в несучій стіні для прокладки обладнання – це все вимагає тимчасових і грошових витрат.

Монтаж кондиціонера в два етапи

Такий варіант установки кондиціонерів зручний в разі проведення капітального або поточного ремонту об'єкта, де передбачається встановлення кліматичного обладнання. Умовно всі роботи можна розділити на два етапи:

Монтаж міжблочних комунікацій, прокладка кабельної траси і система дренажу. Також може встановлюватися сам зовнішній блок.

Здійснюється після завершення ремонту в квартирі або приватному будинку. Полягає в монтажі внутрішнього блоку кондиціонера. Вся принадність такого варіанту установки є можливість розділити за часом проект системи кондиціонування, що дозволить виконати всі роботи акуратно без сміття і бруду.

Щоб всі роботи були виконані якісно, ​​згідно з проектом і в термін, замовник повинен:

 • надати доступ до отвору у вікні, через який буде виконуватися монтаж зовнішнього блоку;
 • звільнити в приміщенні місце в районі ділянки стіни, де буде проводитися монтаж кондиціонера.

У вартість стандартного монтажу входить:

 • магістраль, що зв'язує внутрішній і зовнішній блоки – 3 метри;
 • один отвір в стіні (додаткові отвори оплачуються окремо);
 • дюбеля для фіксації спліт-систем (L = 60 мм, кількість – 6 штук);
 • трубка для відводу дренажу – L = 1,5 м;
 • пара кронштейнів для кріплення зовнішнього блоку – L = 400 мм;
 • монтаж зовнішнього блоку здійснюється під вікном (відхилення в будь-яку сторону вважається вже нестандартної установкою).

Замовити монтаж кондиціонерів в компанії Exsys ви зможете прямо зараз, і наші менеджери зателефонують для уточнення необхідної інформації.

 

заявка

Замовити прорахунок
системи кондиціонування