Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж системи опалення на базі твердопаливного котла

Опалення твердопаливним котлом – прекрасний вибір, з огляду на постійно зростаючі тарифи на газ і електроенергію. Тим паче, сучасні інноваційні моделі котлів дозволяють компонувати різні види палива – наприклад, дрова з тирсою або торф з вугіллям. Таким чином, у власника завжди буде більше свободи в плані вибору палива, у порівнянні з газовим або електричним опаленням.

Твердопаливний котел

Однак для того, щоб повною мірою відчути переваги твердопаливних котлів, необхідно, щоб вони були правильно встановлені і налаштовані. А до монтажу і налаштування необхідно правильно розрахувати і спроектувати систему опалення. Компанія Ексіс виробляє кваліфікований монтаж систем опалення з використанням твердопаливного котла в житлових, виробничих, торгових і адміністративних будівлях. Також Ексіс Інжинірінг виконає монтаж котельного обладнання в Києві та області під ключ.

Ми виконуємо весь цикл робіт від розрахунків і проекту до монтажу і пуско-налагоджувальних процесів. Беремося за проектування і монтаж твердопаливного опалення в споруджуваних і вже експлуатованих будівлях.

Система опалення твердопаливним котлом: проект і монтаж

Отже, монтаж опалення будь-якого типу передбачає наявність проекту. Розроблення такої документації повинні вести професіонали, оскільки ця процедура пов’язана з низкою нюансів. Наприклад, є істотна різниця, проектується чи опалення «з нуля» або ж потрібно інтегрувати джерело теплової енергії у вже існуючу систему інженерних комунікацій (трубопроводи, радіатори і так далі).

Порядок складання проекту:

 1. Виїзд на об’єкт, обстеження об’єкта.
 2. Вибір місця для котла і комунікацій.
 3. Розрахунок теплових втрат з урахуванням обсягу приміщень, матеріалу будинку, клімату.
 4. Розрахунок оптимальної потужності котла.
 5. Підбір відповідного типу твердопаливного котла (на дровах, вугіллі, торфі).
 6. Розрахунок необхідної кількості труб і радіаторів.
 7. Складання креслень, схем розводок і підключення до мереж.

Відзначимо, що вже на етапі складання проекту опалення твердопаливним котлом повинні бути дотримані всі вимоги пожежної безпеки. Тому вибір місця під котел і комунікації необхідно здійснювати виходячи саме з таких міркувань. Так, котли рекомендовано монтувати в окремому приміщенні – котельні, спроектованої з урахуванням всіх норм вентиляції та пожежної безпеки.


Детальніше про монтаж котельні.

Більш докладно можете ознайомитися з особливостями проекту опалення на сторінці – Проектування системи опалення


Як виняток – можна поставити котел в підвалі, гаражі, коридорі або навіть на кухні (при наявності припливно-витяжної вентиляції і можливості забезпечити вільний підхід до обладнання).

Також слід врахувати, що установка котла вимагає дотримання ряду певних умов:

 • потрібна міцна, ідеально рівна теплоізольована поверхня. Наприклад, бетонна або облицьована плиткою підлога;
 • в приміщенні повинна бути вентиляція, підведена електрика і звільнений доступ до місць для свердління стін під труби і димоходи.

Всі перераховані вище вимоги повинні бути виконані до початку монтажних робіт.

Як працює твердопаливний котел

Монтаж відбувається в кілька етапів.

Етапи монтажу твердопаливного опалення:

 1. Установка котла і решти устаткування.
 2. Обв’язка котельні.
 3. Прокладка теплової магістралі.
 4. Підключення до мереж.
 5. Тестування, гідравлічні випробування, пробний пуск.

Де і як замовити твердопаливні системи опалення

З огляду на те, що підбір твердопаливних котлів здійснюється на основі попередніх інженерних розрахунків, рекомендуємо відразу звернутися в компанію Ексіс Інжинірінг. Ми зробимо розрахунки, проект і підберемо твердопаливні обладнання відповідно до оптимальними для ваших запитів параметрами. У будь-якому випадку, це буде техніка провідних світових фірм за доступними цінами.

Якщо потрібно встановити опалення в будинку, офісі, магазині, будь-якому іншому приміщенні – звертайтеся в компанію Ексіс. Ми зробимо все швидко, якісно і надійно!

заявка

Замовити прорахунок
системи опалення на базі твердопаливного котла