Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж системи опалення

Компанія Exsys виконає комплекс робіт з проектування та монтажу систем опалення на об’єктах цивільного і промислового будівництва: квартири, будинки, офіси, магазини, склади, виробничі цехи та промислові будівлі. Працюємо з усіма видами систем опалення, представленими в сучасних реаліях українського споживчого ринку.
Монтаж опалення – технологічно складний процес, що вимагає обов’язкового проектування, попередніх розрахунків, правильного підбору обладнання та витратних матеріалів. Будь-які прорахунки або неправильний вибір матеріалів загрожують такими наслідками, як неефективна робота опалювальних приладів, швидкий вихід з ладу елементів системи і перевитрата енергоресурсів. У результаті – величезні додаткові фінансові витрати.
Тому монтажні роботи довіряйте виключно ліцензованим фірмам, які мають досвід роботи з теплогенеруючим оснащенням і здатним якісно виконати всі етапи роботи над системою опалення.

Проектування системи опалення

Наша компанія бере на себе питання, пов'язані з проектуванням і при необхідності узгодженням проекту з відповідними інстанціями після затвердження проекту із замовником. Що слід врахувати при складанні проекту?

Проект складається з урахуванням наступних факторів:

 • обсяг опалювального простору;
 • розрахунок потужності опалювального обладнання;
 • вибір типу системи опалення і виду палива;
 • необхідність інтеграції в систему водозабезпечення, електропостачання і т.д .;
 • схема прокладки, підключення, розводки теплових комунікацій;
 • довжина теплотрас і перепад висот по трасі;
 • вид і кількість обладнання, що підключається (радіатори, конвектори, теплі підлоги);
 • відповідність нормам пожежної безпеки;
 • зменшення теплових втрат;
 • підвищення енергоефективності;
 • зниження вартості опалення.

Після розрахунку вищезазначених критеріїв здійснюється закупівля опалювального обладнання, труб номінального діаметра з відповідного матеріалу, запірної арматури та кріплення, витратних матеріалів. Наступний етап – монтажні роботи.

Детальніше про проектування системи опалення тут.

Монтаж системи опалення

Точний розрахунок і правильно складений проект системи опалення – це лише пів-справи. Щоб система працювала бездоганно, слід чітко дотримуватися проектних вимог при монтажі, що ми завжди і робимо на об'єкті.

Етапи монтажу опалення:

 1. Монтаж котла, розподільних колекторів, насосів та іншого оснащення.
 2. Прокладка теплової траси з радіаторами опалення.
 3. Підключення системи до мереж (електричним, водопровідним).
 4. Тестування, гідравлічні випробування, пусконалагоджувальні роботи.

ВАЖЛИВО! Установка опалювальних систем на об'єктах, що будуються, починається після того, як будуть змонтовані вікна, двері, покрівля, – тобто, закритий «тепловий контур» будівлі. Тільки в цьому випадку можливе тестування системи в реальних умовах при відсутності витоку тепла в закритому приміщенні.

До нас часто звертаються власники будинків і квартир, які замовляли монтаж систем опалення у «некомпетентних і недобросовісних фахівців» (фраза клієнта). Найчастіше вони нарікають на завищені ціни монтажу, неефективну роботу опалювальних приладів і швидкий їх вихід зі строю. Швидше за все, виконавець робіт допустив одну з таких помилок може:

 • Вибрали неправильно котел по потужності.
 • Встановили труби невідповідного діаметра.
 • Помилилися з кількістю секцій.
 • Невірно підібрали схему опалення.
 • Неправильно вибрали циркуляційний насос.
 • Помилилися з вибором розширювального бака.

Тому звертаємо вашу увагу, що наші фахівці працюють над проектуванням та монтажем різних систем опалення вже більше 10 років. Таким чином, при роботі над Вашим проектом будуть проведені наступні роботи:

 • підберемо обладнання виходячи з особливостей об'єкта і запитів з теплозабезпечення будівлі;
 • спроектуємо всі необхідні комунікації з інженерних систем і підготуємо всі відповідні документи;
 • проведемо навчання (якщо буде потрібно) після закінчення всіх монтажних робіт, щоб усі учасники налагодження системи опалення або інших інженерних систем змогли без зусиль користуватися і змінювати параметри температури та інше.

Замовити монтаж системи опалення

Усі, кому потрібно ефективне опалення в офісі, приватному будинку, котеджі, магазині можуть сміливо звертатися в нашу компанію. Ми рекомендуємо звернути увагу на теплові насоси, газові та твердопаливні котли, як найбільш ефективні з точки зору теплогенерації. Конкретні характеристики підберуть наші інженери індивідуально під ваші умови. Звертайтеся!

Часті питання з проектування та монтажу систем опалення

 1. Скільки займає по часу проект і монтаж опалення

Проект займає 1-2 тижні в найпростішому випадку. Якщо проект доповнюється побажаннями замовника і дизайнера, час на підготовку може збільшуватися до 3-4 тижнів.

Монтажні роботи займають в середньому від 1 до 3 місяців (залежно від обраного/них джерел опалення та складності робіт).

2. Чи можна комбінувати джерела тепла в будинку або квартирі і які рекомендуємо комбінації.

Джерела тепла можуть комбінуватися і ми в більшості випадків рекомендуємо убезпечити себе від зайвих збоїв, встановивши ще одне джерело опалення.

Розглянемо на прикладах. Для квартири можливі такі варіанти:

1. Централізоване опалення і електрокотел

2. Центральна подача тепла від міста і тепловий насос.

У разі, якщо в квартирі немає центрального опалення, але є автономне опалення з газовим котлом, ще одним можливим варіантом може бути повітряний тепловий насос.

Про застосування повітряного теплового насоса для опалення в квартирі читайте в статті "Повітряні теплові насоси для опалення в квартирі"

Для приватного будинку можуть бути самі різні комбінації джерел тепла:

1. Тепловий насос і газовий котел

2. Газовий котел і твердопаливний котел

3. Тепловий насос і твердопаливний котел.

Щоб з'єднати ці джерела опалення в одну систему є 2 варіанти:

1. Гідрострілка,

2. Буферна ємність.

3. Який тепловий насос і твердопаливний котел вибрати: бренди котлів і теплових насосів.

Підбираємо обладнання для системи опалення спираючись на потреби та можливості замовника. Пропонуємо тільки перевірене нами обладнання, працюємо з різними сегментами: преміум, середній і економ клас. Про різних бренди обладнання, з якими ми працюємо ви можете ознайомитися в розділі «Огляд обладнання».

Для прикладу розглянемо бренди на твердопаливних котлах в бюджетному сегменті – це Альтеп – український бренд, RIMA (Рима) – турецька бренд. В середньому сегменті – це бренд VERNER, преміум сегменті – Buderus (Будерус), VIESSMANN (Вісман).

Для теплових насосів в бюджетному сегменті: китайські теплові насоси Celeste, теплові насоси в середньому сегменті MYCOND. У преміум сегменті рекомендуємо застосовувати тільки європейське обладнання, таке як OCHSNER, IDM, VIESSMANN (Вісман).

4. Через скільки часу окупиться застосування теплового насоса для опалення в приватному будинку

Щоб порахувати, через скільки часу окупиться застосування теплового насоса в приватному будинку для опалення, треба робити розрахунок окупності обладнання. Ми завжди надаємо такі розрахунки, якщо необхідно замовнику зрозуміти терміни окупності монтажу теплового насоса і його застосування.

На кожному окремо взятому об'єкті розрахунок окупності може бути різним.

Від чого залежить розрахунок окупності теплового насоса:

1. Скільки квт електрики є на вході в будинок,

2. Заведений чи газ на ділянку або вже в котельню і чи передбачається установка газового котла,

3. Чи використовуємо систему теплового насоса на кондиціонування або не використовуємо.

 

заявка

Замовити прорахунок
системи опалення