Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

ВІДГУКИ

Микола, директор будівельної фірми «СВ БУД ІНВЕСТ», м. Київ

Монтаж системи вентиляції та кондиціонування

Всі системи виконали добре, все функціонує, і ми не маємо значних нарікань. Монтували систему вентиляції та кондиціонування приміщень державного ліцею, загалом ми підрядником задоволені.

Анатолій, громадський басейн 156 м2, с. Красне

Монтаж осушення повітря в басейні

Знайшли рішення, як здешевити систему осушення громадського басейну, застосувавши замість імпортних осушувачів, набагато доступнішу збірну систему вентиляції. Відразу сказали, що витрати на підігрівання повітря будуть дуже великими, але в моєму випадку це не мало жодного значення, оскільки ми маємо на місці майже безкоштовні дрова для казана. Звичайно, я задоволений тим що заощадив у декілька разів! Сама робота нормальна, я не вникав в подробиці, але по завершенню результат, що все працює і відвідувачі питань не задають.

Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ

Система вентиляції

Як тільки купив квартиру - відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування - допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ

Система вентиляції та кондиціонування

Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

Відгук про роботу компанії Exsys

Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

Микола, власник фітнес-клубу «Kachalka», м. Ірпінь

Припливно-витяжна система в спортзалі

Стояло завдання зробити так, щоб людям було комфортно знаходитися і тренуватися в тренажерному залі, який я відкривав в Ірпені. Знайомі поділилися контактами підрядчика. До мене приїхали, проконсультували, пояснили всі тонкощі і при цьому ціна була цікавою. Після того, як я отримав додаткову знижку, ми вирішили працювати з ними. Визначилися з устаткуванням, зробили проект і змонтували. Все коректно, претензій до роботи не маю.

Володимир Могила, квартира 120 м2, вул. Осіння, м. Київ

Повітряний тепловий насос

Я хотів, щоб в моїй квартирі площею 120 кв.м. взимку було тепло, а за це тепло я б платив якомога менше. Мені запропонували зробити систему на повітряному тепловому насосі. Спершу сумнівався, але після всіх аргументів, погодився. У результаті сума за електрику в платіжці мене радує, особливо коли я у відрядженнях.
Окреме спасибі інженеру Саші за винахідливість, він придумав повісити зовнішній блок теплового насоса на витяжну шахту вентиляції на даху будівлі, щоб за рахунок теплого повітря з неї підвищити ефективність. Спасибі за роботу!

Рагім, зруб 200 м2, Русановські сади, м. Київ

Відгук про роботу компанії

Все сподобалося при установці настінних кондиціонерів в зрубі на Русанівських садах. Монтажник Володимир акуратний майстер, йому окреме спасибі.

Віктор Овчинников, інженер компанії FMRest, м.Київ

відгук про роботу компанії

Ми займаємося запуском великих мережевих ресторанів багато років, в середньому за рік виконуємо понад 10 закладів. З підрядником співпрацюємо давно і по частині вентиляції, і по частині опалення. Робота складна по високій терміновості при низьких розцінках.
В роботі бувають всякі нюанси, у всіх є свої мінуси, але в цілому інженери і монтажники Exsys працюють якісно. Я сам працював раніше в монтажних організаціях і можу сказати, що для нашого ринку важлива організація робіт і оперативність на високому рівні. Важливо також що виїзди по доробці та налагодження відбуваються протягом кількох днів, чого рідко дочекаєшся після повної оплати.
В цілому працюємо постійно, не можу сказати нічого поганого в їх адресу.