Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie
Opinie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Projektowanie, montaż inżynierskich systemów klimatyzacji: klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, osuszania

współpraca
Dom / Opinie
Opinie
reviews
Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
Система вентиляції

Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
Система вентиляції та кондиціонування

Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

Микола, власник фітнес-клубу «Kachalka», м. Ірпінь
Припливно-витяжна система в спортзалі

Стояло завдання зробити так, щоб людям було комфортно знаходитися і тренуватися в тренажерному залі, який я відкривав в Ірпені. Знайомі поділилися контактами підрядчика. До мене приїхали, проконсультували, пояснили всі тонкощі і при цьому ціна була цікавою. Після того, як я отримав додаткову знижку, ми вирішили працювати з ними. Визначилися з устаткуванням, зробили проект і змонтували. Все коректно, претензій до роботи не маю.

Рагім, зруб 200 м2, Русановські сади, м. Київ

Все сподобалося при установці настінних кондиціонерів в зрубі на Русанівських садах. Монтажник Володимир акуратний майстер, йому окреме спасибі.

Микола, директор будівельної фірми «СВ БУД ІНВЕСТ», м. Київ
Монтаж системи вентиляції та кондиціонування

Всі системи виконали добре, все функціонує, і ми не маємо значних нарікань. Монтували систему вентиляції та кондиціонування приміщень державного ліцею, загалом ми підрядником задоволені.

Анатолій, громадський басейн 156 м2, с. Красне
Монтаж осушення повітря в басейні

Знайшли рішення, як здешевити систему осушення громадського басейну, застосувавши замість імпортних осушувачів, набагато доступнішу збірну систему вентиляції. Відразу сказали, що витрати на підігрівання повітря будуть дуже великими, але в моєму випадку це не мало жодного значення, оскільки ми маємо на місці майже безкоштовні дрова для казана. Звичайно, я задоволений тим що заощадив у декілька разів! Сама робота нормальна, я не вникав в подробиці, але по завершенню результат, що все працює і відвідувачі питань не задають.

Володимир Могила, квартира 120 м2, вул. Осіння, м. Київ
Повітряний тепловий насос

Я хотів, щоб в моїй квартирі площею 120 кв.м. взимку було тепло, а за це тепло я б платив якомога менше. Мені запропонували зробити систему на повітряному тепловому насосі. Спершу сумнівався, але після всіх аргументів, погодився. У результаті сума за електрику в платіжці мене радує, особливо коли я у відрядженнях.

Окреме спасибі інженеру Саші за винахідливість, він придумав повісити зовнішній блок теплового насоса на витяжну шахту вентиляції на даху будівлі, щоб за рахунок теплого повітря з неї підвищити ефективність. Спасибі за роботу!

Віктор Овчинников, інженер компанії FMRest, м.Київ

Ми займаємося запуском великих мережевих ресторанів багато років, в середньому за рік виконуємо понад 10 закладів. З підрядником співпрацюємо давно і по частині вентиляції, і по частині опалення. Робота складна по високій терміновості при низьких розцінках.

В роботі бувають всякі нюанси, у всіх є свої мінуси, але в цілому інженери і монтажники Exsys працюють якісно. Я сам працював раніше в монтажних організаціях і можу сказати, що для нашого ринку важлива організація робіт і оперативність на високому рівні. Важливо також що виїзди по доробці та налагодження відбуваються протягом кількох днів, чого рідко дочекаєшся після повної оплати.

В цілому працюємо постійно, не можу сказати нічого поганого в їх адресу.