Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Przegląd projektu / Монтаж вентиляції та кондиціонування ЖК «Венеція»

Монтаж вентиляції та кондиціонування ЖК «Венеція»

Об’єкт: дворівнева квартира 125 м2, ЖК «Венеція», м. Київ.

Які системи були реалізовані:

  • система вентиляції
  • система кондиціювання
Проект вентиляції та кондиціонування ЖК
3D вид системи охолодження кондиціонерами

Які роботи виконали фахівці компанії Ексіс:

Система вентиляції розташована в господарському приміщенні та побудована на базі припливно-витяжної установки Mycond MV400I-N-TS  з функцією рекуперації тепла для прихованого монтажу на стелі, з об’ємною витратою повітря 400 м2/год, що забезпечує хороше провітрювання приміщень і видалення вологи.

 width=

Припливно-витяжна установка доукомплектована калорифером переднагріву, який запобігає обмерзанню рекуператора. У якості повітропроводів використані гнучкі напівжорсткі повітропроводи Flexivent ∅75 мм фірми Vents з антибактеріальним антистатичним покриттям усередині.

Система кондиціювання представлена мульти-спліт системою від Haier. Був встановлений один 9 кВт зовнішній блок, який може працювати як на охолодження, так і на обігрів в холодну пору року. В спальнях розташовані настінні 2 кВт блоки, зону вітальні та кухню обслуговує один канальний 5 кВт блок.

Для замовлення проєкту та монтажу системи вентиляції та кондиціонування, та отримання консультації телефонуйте:  (093) 332-03-22, (044) 332-03-22, фахівці Ексіс Інжиніринг завжди готові Вам допомогти.