Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Przegląd projektu / Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК “Файна Таун”

Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК “Файна Таун”

Об’єкт: квартира  145 м2 ЖК “Файна Таун”, м. Київ, вул. Салютна, 2.

Які системи були реалізовані:

Особливості реалізації системи вентиляції у квартирі

Фахівці компанії Ексіс Інжиніринг спроєктували та встановили систему вентиляції на базі припливно-витяжної установки Mycond підвісного типу на 600 куб.м/год.

 width=

Для подачі та забору повітря з приміщень використовували гнучкі напівжорсткі повітропроводи Flexivent з антибактеріальним антистатичним покриттям усередині. Повітропроводи Flexivent  ∅75 мм фірми Vents прокладаються в підшивній стелі поверху.

Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК

Припливно-витяжна установка доукомплектувала калорифером переднагріву, який запобігає обмерзанню рекуператора і дозволяє подавати тепле повітря в приміщення навіть при дуже низькій зовнішній температурі повітря.

Припливно-витяжна установка забезпечує необхідний повітрообмін протягом всього дня. Подача та забір повітря здійснюється двома малошумними та енергоефективними вентиляторами в комплексі вентиляційної установки. Прокладка оцинкованих повітроводів витяжного і припливного повітря, діаметром 160 мм виконується до розташованих на установці патрубків з манжетними ущільнювачами.

Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК
Система вентиляції в розрізі
Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК
3D фрагмент с-ми вентиляції
Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК
Система вентиляції в розрізі
Проєкт і монтаж системи вентиляції ЖК
3D фрагмент с-ми вентиляції

 

 

 

 

 

 

Фахівці компанії Ексіс Інжиніринг виконали завдання по реалізації вентиляції на об’єкті в повному об’ємі, замовник задоволений результатом, система працює безшумно та ефективно, дозволяючи тримати вікна закритими навіть в центрі шумного міста.