Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Przegląd projektu / Реалізація опалення в котеджі

Реалізація опалення в котеджі

Об’єкт: котедж 200 м2, Київська обл., Петропавлівська Борщагівка

Системи, які були реалізовані: 

  • система опалення
  • водопостачання та каналізація
  • котельня на базі твердопаливного котла

Реалізація системи опалення в котеджі

Основна система опалення – це тепла підлога в зонах з плиткою в якості підлогового покриття  і панельні сталеві радіатори з нижнім підключенням від німецького виробника Kermi. Задана температура в приміщеннях підтримується за рахунок зональної системи управління від Danfoss link. Кожен радіатор обладнаний термоголовкой від Danfoss, яка забезпечує задану температуру в приміщеннях, а також економить тепло.

Гідравлічна розводка виконана на базі трубопроводів із зшитого поліетилену виробництва REHAU.

 Тепла підлога для системи опалення Система опалення теплою підлогою в котеджі

 

 

 

 

Реалізація водопостачання і каналізації

Трубопроводи системи гарячого і холодного водопостачання укладені за класичною тупиковою схемою з відсікаючими кранами на вході в кожен санвузол. Система гарячого водопостачання – двотрубна, має лінію рециркуляції для постійної підтримки гарячої води в системі та включае в себе комплексну очистку води від ECOSOFT.

Система каналізації – класична безнапорна, виконана на базі поліпропіленових труб від MagmaPlast.

Проектування та монтаж котельні в котеджі

Основним джерелом тепла для системи опалення та подання гарячої води є твердопаливний котел Stropuva на 25 Кв. По подаючому трубопроводу теплоносій поступає у буферну ємність, де акумулюється теплова енергія. Дана буферна ємність також є гідравлічним розподільником для основного колектора системи опалення. Бойлер непрямого нагріву, місткістю 200 л, усередині якої знаходиться теплообмінник у вигляді трубки діаметром 25 накрученої спіралі вздовж висоти бака.

Нюанси монтажу:

  1. Бак акумулятор на бойлері і системі опалення в цілому – ці баки служать компенсаторами для температурного розширення теплоносія (вони компенсують і нівелюють розширення води).
  2. Клапани автоматичного розповітрення в усіх верхніх точках системи – якщо їх не встановити, то повітря скупчуватиметься в самій вищій точці і перешкоджатиме циркуляції теплоносія.
  3. Вузол температурного змішування між поданням і в зворотній бік на лінії “котел-буферная ємкість” – такий вузол запобіжить низько температурній корозії, яка виникає із-за недогрівання котла або занадто низької температури сорочки самого котла.
  4. Крапельник на нижній точці димаря – при виході продуктів згорання, волога конденсується і скупчується в нижній частині димаря. Волога випаровуеться за допомогою крапельника.
  5. Монтаж двотрубної системи гарячого водопостачання – за допомогою насоса рециркуляції підтримується постійна рециркуляція гарячої води в системі, і ви отримуєте її миттєво.

Насосні групи для системи опаленняБойлер непрямого нагрівуТвердопаливний котел StropuvaВузол температурного змішування

Відео – реализація системи опалення в котеджі