Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Przegląd projektu / Реалізація всіх інженерних систем під ключ в с.Рудики

Реалізація всіх інженерних систем під ключ в с.Рудики

Об’єкт:

У с.Рудики нами був узятий об’єкт для комплексного проектування та монтажу всіх інженерних систем.

Які інженерні системи реалізували на об’єкті:

  •  опалення,
  • кондиціювання,
  • вентиляція,
  • осушення басейну,
  • водопостачання,
  • каналізація,
  • гелиосистема.

Також на цьому об’єкті нами повністю була спроектована і реалізована котельня на базі теплового насоса і пеллетного котла.

Особливості проектування та монтажу інженерних систем під ключ в с.Рудики

Реалізація системи опалення

Реалізована тепла підлога в сан.узлах і зонах з плиткою в якості підлогового покриття; система радіаторного опалення на першому поверсі в технічних зонах; напольні конвектори в спальнях, вітальні, студії, кухні, передпокої, басейні, кінотеатрі тощо. Гідравлічна розводка виконана на базі трубопроводів із зшитого поліетилену виробництва REHAU.

Установка системи опалення в приватному будинкуРеалізація системи опалення в коттеджіМонтаж системи осушення повітря в басейніПідключення системи опалення в приватному будинку

Реалізація системи вентиляції

Встановлена припливно-витяжна загальнообмінна вентиляція з рекуперацією тепла. Установка розташована в електрощитовій. За допомогою припливних і витяжних повітропроводів повітря розподіляється по всьому будинку в усі житлові приміщення. Так само присутні локальні витяжні системи такі як: витяжки з санвузлів, гардеробів, технічних приміщень.

Реалізація системи водопостачання та каналізації

Реалізована променева розводка в кожен санвузол; система гарячого водопостачання – двотрубна, має лінію рециркуляції для постійної підтримки гарячої води в системі. В системі присутня система комплексного очищення води від ECOSOFT. Система каналізації – класична безнапорна, виконана на база безшумних поліпропіленових труб REHAU.

Реалізація системи осушення повітря в басейні

Оптимальна вологість в критому басейні підтримується за рахунок канального осушувача датського виробництва від Dantherm. Також надмірне тепло, яке вивільняється в результаті осушення відводиться для додаткового преднагреву ГВП.

Реалізація альтернативних джерел опалення та ГВП

На даху будинку встановлені 4 плоских гідравлічних геліоколектора німецького виробництва від Meibes, які забезпечую нагрів бойлера ГВП і забезпечують нагрів критого басейну з квітня по вересень.

Проектування і монтаж котельні

Основне джерело тепла – тепловий насос австрійського виробництва повітря-вода від OCHSNER. Пікове і резервне джерело – пеллетний котел чеського виробництва від VERNER. У приміщенні топкової присутні: дві буферні ємності для зберігання тепла взимку і холоду влітку, бойлер непрямого нагріву для зберігання гарячої води, головний розподільний колектор з насосними групами.

Котел опалення в котельній приватного будинкуРезервний котел опалення в приватному будинкуНапольні конвекториРазводка системи опалення в приватному будинку