Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Różnorodny / Монтаж інженерних систем в котеджі

Монтаж інженерних систем в котеджі

Об’єкт: котедж 220 м2, КМ “Італійський квартал”. Об’єкт був узятий для проектування і монтажу всіх інженерних комунікацій.

Системи, які були реалізовані: 

  • система опалення
  • система вентиляції та кондиціонування
  • водопостачання і каналізація
  • котельня на базі теплового насосу Повітря-Вода і газовий котел

Комплексне проектування і монтаж всіх інженерних систем

Система опалення:

Основна система опалення – це тепла підлога в зонах з плиткою в якості підлогового покриття і фанкойли від британського виробника Mycond Glass. Задана температура в приміщеннях підтримується за рахунок зональної системи управління Danfoss Link. Гідравлічна розводка виконана на базі трубопроводів із зшитого поліетилену виробництва REHAU.

Уложенная труба для теплого полаУложенная труба для теплого пола

Труба теплого пола и коллектор в шкафу

Труба теплого пола и коллектор в шкафу

 

 

 

 

 

Система вентиляції та кондиціонувания:

Припливно-витяжна загальнообмінна вентиляція з рекуперацією тепла виконана на базі установки Mycond MSI400. Дана установка доукомплектована електрокалорифером потужністю 1,5 кВт, який нагріває повітря при нізкій температурі на вулиці. При розрахунку повітряного балансу приміщень дотримується основний постулат – подання припливного повітря в житлові зони та видалення витяжного повітря з технічних та побутових зон.

Водопостачання та каналізація:

Трубопроводи системи гарячого та холодного водопостачання  виконані по класичній тупиковій схемі з відсікаючими кранами на вході в кожен санвузол.  Система гарячого водопостачання – двотрубна, має лінію рецеркуляції для постійної підтримки гарячої води в системі та включае в себе комплексну очистку води від ECOSOFT. Система каналізації – класична безнапорна, виконана на базі поліпропіленових труб від MagmaPlast.

Кондиціонування:

В теплу пору року робота теплої підлоги блокується системою управління, а фанкойли Mycond Glass переходят в режим охолодження. Для видалення конденсату до кожного фанкойлу підведений дренаж. Подаючий і звортній трубопроводи ізольовані гідрофобною ізоляцією з полімерною окожушкою марки K-Flex.

Настенный пульт приточно-вытяжной установки Mycond

Пристенный фанкойл Mycond Glass

Приточно-вытяжная установка

 

Котельня:

Основна інженерна задача полягала в інтеграції теплового насосу Повітря-Вода від Mycond Arctic в існуючу котельню на базі атмосферного газового котла . Також слід зазначити, що тепловий насос одночасно є джерелом і тепла, і холоду.

 

Коллектор для подключения теплого полаИнсталляция для скрытого монтажаУложенная труба для теплого пола

Внутренний блок теплового насоса и буферная емкость