Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Przegląd projektu / Монтаж теплої підлоги та системи опалення в коттеджі

Монтаж теплої підлоги та системи опалення в коттеджі

Об’єкт: котедж 650м2, Київська обл., С. нові Петрівці

Які системи були реалізовані:

  • опалення,
  • вентиляція,
  • водопостачання,
  • каналізація,
  • топкова на базі теплового насоса повітря-вода + газовий котел

Проектування і монтаж системи опалення

Основною системою опалення служать теплі підлоги і в середині конвектори під вітражними вікнами. Також в технічних зонах встановлені радіатори. Задана температура в приміщенні підтримується за рахунок зональної системи управління від Danfoss link. Гідравлічна розводка виконана на базі трубопроводів із зшитого поліетилену виробництва REHAU.

Інсталяція прихованого монтажуМонтаж теплого пола в приватному будинкуМонтаж теплої підлоги в котеджіУкладання теплої підлоги систем опалення в котеджі

Монтаж котельні

Основним джерелом опалення, охолодження та приготування ГВП для установки котельні в приватному будинку є тепловий насос Повітря-Вода від італійського бренду Celeste. Для акумуляції теплової енергії та гідравлічного поділу система обладнана буферної ємністю об’ємом 500 л. В якості пікового і резервного джерела використовується електричний котел потужністю 24кВт. Слід зазначити, що приміщення топкової знаходиться на видаленні 30 метрів від будинку і з’єднане попередньоізольовані трубопроводом із зшитого поліетилену виробництва Rehau rauvitherm (Німеччина).

Проектування і монтаж вентиляції

Припливно-витяжна загальнообмінна вентиляція з рекуперацією тепла побудована на базі установки SALDA RIS1500PW. Дана установка доукомплектована електрокалорифером потужністю 2,5 кВт, який нагріває вуличне повітря при низькій температурі. При розрахунку повітряного балансу приміщень дотримується основний постулат – подача припливного повітря в житлові зони і видалення витяжного повітря з технічних і побутових зон.

Водопостачання і каналізація

Трубопроводи системи гарячого та холодного водопостачання укладені за класичною тупиковою схемою з відсікаючими кранами на вході в кожен санвузол; система гарячого водопостачання – двотрубна, має лінію рециркуляції для постійної підтримки гарячої води в системі. В системі присутній система комплексного очищення води від ECOSOFT. Система каналізації – класична безнапорна, виконана на база поліпропіленових труб від MagmaPlast.