Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Przegląd projektu / Проект та монтаж інженерних систем у котеджі (с.Стоянка)

Проект та монтаж інженерних систем у котеджі (с.Стоянка)

Об’єкт: два типові котеджі 250 м2 кожен, Київська обл., с Стоянка.

Системи, які були реалізовані: 

  • система опалення
  • система вентиляції та кондиціонування
  • водопостачання і каналізація
  • котельня на базі теплового насосу Повітря-Вода

Комплексне проектування і монтаж усіх інженерних систем

Опалення:

Основна система опалення – це тепла підлога та внутрішньо підлогові конвектори під вітражними вікнами. Також в технічних зонах встановлені радіатори. Задана температура в приміщеннях підтримується за рахунок зональної системи управління від Danfosslink. Гідравлічна розводка виконана на базі трубопроводів із зшитого поліетилену виробництва REHAU

Вентиляція:

Припливно-витяжна загально обмінна вентиляція з рекуперацією тепла виконана на базі установки Mycond. Дана установка доукомплектована електрокалорифером потужністю 1,5 кВт, який нагріває повітря при нізкій температурі на вулиці. При розрахунку повітряного балансу приміщень дотримується основний постулат – подання припливного повітря в житлові зони та видалення витяжного повітря з технічних та побутових зон.

Вентиляційні решіткиКолекторні шафи

 

 

 

 

 

Водопостачання та каналізація:

Трубопроводи системи гарячого та холодного водопостачання  виконані по класичній тупиковій схемі з відсікаючими кранами на вході в кожен санвузол.  Система гарячого водопостачання – двотрубна, має лінію рецеркуляції для постійної підтримки гарячої води в системі та включае в себе комплексну очистку води від ECOSOFT. Система каналізації – класична безнапорна, виконана на базі поліпропіленових труб від MagmaPlast.

Кондиціонування:

В теплу пору року работа теплої підлоги блокируется системою управління  та переходить в режим охолодження. Кондиціонування приміщень підтримується роботою канальных водяних фанкойлів від італьянського виробника WITO. Для видалення конденсату до кожного фанкойлу підведений дренаж. Подаючий і звортній трубопроводи ізольовані гідрофобною ізоляцією з полімерною окожушкою марки K-Flex.

Компресорно-конденсаторний блокТепловий насос Повітря-Вода моноблочного типу

Тепловий насос Повітря-Вода моноблочного типу

 

 

 

 

 

Монтаж котельного обладнання

Основним джерелом опалення, охолодження і приготування ГВП для монтажа котельні є тепловий насос Повітря-Вода від італійського бренду Celeste. Для акумуляції теплової енергії і гідравлічного розділення система обладнана буферною місткістю об’ємом 500 л. Електричний котел потужністю 24кВт використовується як пікове і резервне джерело. Слід зазначити, що приміщення котельні знаходиться на відстані 30 м від будинку та сполучене передізольованим трубопроводом із зшитого поліетилену виробництва Rehaurauvitherm (Німеччина).

Змішувальний вузол котельніКотельня на тепловому насосі Повітря-Вода