Clock
Графік роботи

ПН-ПТ 09:00 - 18:00

СБ 09:00 - 17:00

Search
Пошук

Монтаж котельні

Для того, щоб будинок був комфортним, він повинен бути теплим. Адже погодьтеся, що навряд чи ви будете почувати себе комфортно в приміщенні з низькою температурою навколишнього середовища. Саме тому монтаж котельні – це один з основних етапів будівництва будівлі будь-якого типу і функціонального призначення.

Компанія Ексис Інжиніринг виконує весь комплекс робіт по монтажу системи опалення та котельні, інших інженерних систем в приватному будинку. За рахунок власних проектувальників — підготуємо проект всієї системи опалення, врахуємо обв’язування одного котла або декілька, бойлер та інші функціональні компоненти для роботи опалення. Підберемо найбільш відповідне устаткування для реалізації опалення в будинку. За рахунок наявності власних монтажних бригад – виконаємо в обумовлені терміни всі роботи по установці котельного устаткування.

Вимоги до монтажу котельні

Перше, що необхідно пам’ятати при монтажі котельні в приватному будинку, офісного або виробничого приміщення – це те, що для цих цілей підійде не кожне приміщення.

Монтаж котельні

З метою дотримання техніки пожежної безпеки, монтаж опалення та обладнання для нього можна починати тільки після того, як будуть виконані наступні умови:

 • при опаленні приватного будинку, офісного, житлового та інших типів будівель, приміщення котельні повинно бути розташоване на першому поверсі або в підвалі. Також в якості котельні може використовуватися окрема будівля;
 • вхідні двері в котельню повинні відкриватися тільки назовні;
 • приміщення в обов’язковому порядку повинно бути обладнане окремою від основної будівлі вентиляційною системою;
 • для видалення продуктів горіння з котельні повинна бути змонтована спеціальна труба.

Також варто прочитати:

Проект котельні

Яке джерело опалення обрати для будинку


Відео, як ми реалізували котельну в приватному будинку

Опалювальне обладнання для котельні

Монтаж системи опалення потрібен для монтажу опалювального котла, який призначається для підтримки в приміщенні комфортної температури, а також для забезпечення його гарячою водою.

Монтаж котельні та гарячого водозабезпечення

Залежно від використовуваного джерела енергії, котли опалення підрозділяються на наступні типи:

 • газові;
 • електричні;
 • рідкопаливні (як пальне використовується мазут або солярка);
 • твердопаливні (як джерело енергії виступають дрова або спеціальні брикети);
 • комбіновані.

Кожен з перерахованих вище пристроїв має свої переваги і недоліки. Тому якщо ви плануєте виконати монтаж опалення в приватному будинку або будівлі іншого типу, зверніться за допомогою до наших фахівців. Співробітники нашої компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант опалювального обладнання та здійснять його монтаж у відповідності з усіма нормами і вимогами пожежної безпеки.

Монтаж котельні: етапи

Після того, як приміщення для котельні вибрано і відповідає всім експлуатаційним нормам і вимогам, можна починати монтаж опалювального обладнання та систем опалення в цілому. Дана процедура відбувається в кілька етапів:

 1. огляд будівлі, виявлення його архітектурних особливостей, розробка проекту, оцінка вартості монтажу котельні та опалювальної системи в цілому;
 2. установка опалювального обладнання та монтаж комунікаційних шляхів;
 3. проведення пусконалагоджувальних робіт;
 4. здача котельні замовнику.

Розводка труб для установки котлів опалення в котельні

Відзначимо, що виконання всіх етапів робіт з монтажу котельні доцільно довірити одному підрядчику. Так як тільки в такому випадку можна уникнути помилок. А ціна помилки, в даному випадку, занадто висока.

Фото наших робіт по облаштуванню котельні в Києві в приватному будинку

Ознайомитися з подробицями реалізації котельні в с. Лісники можна тут

Як замовити послугу з монтажу котельні в Києві?

Наша компанія вже впродовж досить тривалого періоду часу надає послуги монтажу котельних в Києві і області. Наші фахівці регулярно підвищують свій професійний рівень та гарантують виконання покладених на них зобов’язань точно в строк і відповідно до всіх норм і вимог, які пред’являються до робіт даного типу.

Зв’язавшись з нашими операторами, ви зможете дізнатися попередню ціну монтажу котельні, а також отримати вичерпні відповіді на всі свої питання, пов’язані з цією процедурою. Для цього вам достатньо передзвонити за телефонами, вказаними на нашому сайті, або ж відправити свою заявку по електронній пошті.

Звертайтеся до нас і на особистому прикладі переконайтеся в тому, що монтаж котельні буде виконано якісно і точно в строк.

заявка

Замовити прорахунок
котельні