Лідер інженерних систем в Україні
Проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, вентиляція, кондиціонування котеджу 750 м² в Рудиках
консультація
Главная / Проекти / Проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, вентиляція, кондиціонування котеджу 750 м² в Рудиках
Про проект
systems
Реалізовані системи

Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

Деталі проекту

Пізнаємо красу Київської області регулярно часто. Справді, Київ та його передмістя – не вся, але основна зона наших робіт. Ось, наприклад, побували в селищі Рудики. Пейзажі подивилися і себе показали, виконавши повний комплекс інженерії для приватного будинку.

Що зробили: проєкт та монтаж альтернативних джерел опалення та ГВП.

Основне джерело тепла – тепловий насос австрійського виробництва “повітря-вода” від OCHSNER. Пікове та резервне джерело – пелетний котел чеського виробництва від VERNER. У приміщенні котельної також: дві буферні ємності для зберігання тепла взимку і холоду влітку. Бойлер непрямого нагріву для зберігання гарячої води,  колектор розподільний з насосними групами.

На даху будинку встановлені 4 плоскі гідравлічні геліоколектори німецького виробництва від Meibes, які забезпечують нагрівання бойлера ГВП та забезпечують нагрівання критого басейну з квітня по вересень.

Опалення представлене системою поверхневого опалення “тепла підлога” у сан. вузлах та зонах з плиткою, радіаторами на першому поверсі в технічних зонах та внутрішньо підлоговими конвекторами у спальнях, вітальні, кухні, басейні, кінотеатрі.

Вентиляція виконується загальнообмінною припливно-витяжною установкою з рекуперацією тепла. Також присутні локальні витяжні системи в сан. вузлах, гардеробі, технічних приміщеннях.

Система водопостачання оснащена комплексним очищенням води від ECOSOFT. Реалізовано променеве розведення у кожний санвузол. Система гарячого водопостачання двотрубна, з лінією рециркуляції для постійної підтримки гарячої води в системі. Система каналізації – класична безнапірна, виконана безшумними поліпропіленовими трубами REHAU.

Реалізували систему осушення повітря в басейні за допомогою канального осушувача датського виробництва Dantherm. Також надлишкове тепло, яке вивільняється в результаті осушення, відводиться для додаткового переднагрівання ГВП.

Замовити прорахунок систем