Лідер інженерних систем в Україні
Система вентиляції та кондиціонування в квартирі 225 м² • ЖК River Stone
консультація
Главная / Проекти / Система вентиляції та кондиціонування в квартирі 225 м² • ЖК River Stone
Про проект
systems
Реалізовані системи

Вентиляція та кондиціонування в квартирі 225 м².

Деталі проекту

Історія квартири у ЖК RiverStone почалася ще з моменту її придбання. Замовники були завбачливі і відразу звернулися до нас із запитом організувати систему вентиляції та кондиціювання у приміщенні.

З точки зору замовника це дуже правильна хронологія.

Адже ми створюємо проєкт індивідуально під ваші потреби. Це означає, що нам дуже важливо починати роботу з самого початку, працюючи спільно з дизайнером і виконробом будівництва, щоб усі установки були грамотно вписані в планування квартири, всі важливі точки та розміри були дотримані, а видимі елементи обладнання доповнювали загальну ідею проєкту.

Таким чином для квартири площею 255 м.кв впровадили наступні системи:

  • Вентиляція. Видалення відпрацьованого повітря та надходження свіжого чистого відбувається завдяки припливно-витяжній установці з рекуперацією Daikin. Вибрали її за низький рівень шуму, компактні габарити та високу продуктивність;
  • Місцева витяжна вентиляція реалізується витяжним зонтом над кухонною поверхнею та канальними вентиляторами Soler & Palau у санвузлах, ванній та гардеробі;
  • Зволоження повітря до комфортних показників забезпечує електродний парозволожувач Comfort Steam;
  • Кондиціонування. П’ять внутрішніх канальних блоків Daikin, підключені до двох зовнішніх, підтримують комфортний мікроклімат у приміщенні. Забір і розподіл повітря відбувається через, вбудовані в стелю, решітки (дифузори).
Замовити прорахунок системи