Лідер інженерних систем в Україні
Проєктування і монтаж систем опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування котеджу 285 м² у Riviera Village
консультація
Главная / Проекти / Проєктування і монтаж систем опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування котеджу 285 м² у Riviera Village
Про проект
systems
Реалізовані системи

Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

Деталі проекту

Здоровий клімат – наш знак якості. Таку ідею несуть будь-які роботи нашої команди. Все просто, банально, але водночас досить важливо, щоб присвячувати цьому свої будні. Адже мікроклімат вашого житла – повинен служити на благо вашого здоров’я. І на прикладі котеджу, площею 285 кв. КМ Riviera Village, розповідаємо, що для цього робимо:

  • В окремому приміщенні будинку організували котельню, де основним джерелом опалення є газовий конденсаційний котел Vaillant ecoTEC plus 30 кВ з можливістю підготовки гарячої води завдяки встановленому бойлеру об’ємом 300 л.
  • Система опалення представлена “теплою підлогою” на першому поверсі та в санвузлах другого поверху, внутрішньо підлоговими конвекторами Isan (Чехія) та настінними радіаторами ANTRAX (Італія).
  • Систему вентиляції побудували на основі енергозберігаючої припливно-витяжної установки MyCond MV 600 (Великобританія). Доповнили систему місцевою витяжною вентиляцією, для цього використали канальні вентилятори Soler & Palau у санвузлах та ванній та вентиляційний зонт в кухні.
  • Охолодження будинку передбачене канальними кондиціонерами Mitsubishi Electric SEZ.
  • Забір і розподіл повітря відбувається через вбудовані в стелю лінійними дифузорами.

Також реалізували систему господарсько-побутового водопроводу та систему господарсько-побутової каналізації металопластиковими трубопроводами KAN.

Замовити прорахунок систем