Лідер інженерних систем в Україні
Система вентиляції та кондиціонування в спортивному залі 600 м² • Ірпінь
консультація
Главная / Проекти / Система вентиляції та кондиціонування в спортивному залі 600 м² • Ірпінь
Про проект
systems
Реалізовані системи

Система вентиляції та кондиціонування

Деталі проекту

Є в арсеналі наших робіт не тільки житлові приміщення, а й місця громадського призначення. В основному це ресторани та офіси. Але є ще один цікавий об’єкт – спортивний зал у містечку Ірпінь, площею понад 600 м² .

Цікавий він тим, що ефективний повітрообмін, у такому приміщенні, це один з основних пунктів, які впливають на показник відвідуваності, а отже і на прибуток загалом.

Яким би хорошим не був інвентар, інтер’єр та команда, якщо ви фізично погано почуватиметеся у стінах спортивного залу – ви не станете постійним клієнтом. Тому власники клубу подбали про якісний мікроклімат та здоров’я своїх клієнтів заздалегідь, звернувшись до нас.

Вирішити завдання комфорту, особливо в години пікового потоку відвідувачів, вдалося за допомогою високопродуктивної (3300 куб.м) припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла. Таким чином, припливне повітря приймає на себе зайві вологу, запахи, тепло, пил і видаляється через систему витяжних каналів.

Грамотно розрахували вентиляційні решітки, так, щоб у зоні, де тренуються люди, швидкість повітря не перевищувала 0,2 м/с.

Також відповідально підійшли до питання споживаної енергії. Встановили автоматику, яка вдень дозволяє використовувати систему на максимальну потужність, а в нічний час переводить систему в режим мінімальної витрати повітря, таким чином, економлячи електроенергію.

Замовити прорахунок системи