Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проектування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

консультація
Главная / Послуги / Кондиціонування / Проект системи кондиціонування

Проект системи кондиціонування

Проект системи кондиціонування

Існує думка, що проектування систем кондиціонування потрібне лише на великих підприємствах, що займають величезні площі і багатоповерхові будівлі. Насправді, це не зовсім так. У абсолютній більшості випадків перш, ніж планувати монтаж системи кондиціонування, слід замовити проект. Звичайно, якщо потрібно поставити один єдиний кондиціонер в якусь одну кімнату в квартирі, і ви вважаєте, що вам цього буде достатньо, то можна обійтися і без проекту, а лише обмежитися прорахунком оптимальної потужності майбутнього кондиціонуючого пристрою. У будь-якому іншому випадку потрібний проект системи кондиціонування, що враховує безліч чинників.

Етапи проектування системи кондиціонування

До того, як проект кондиціонування буде реалізований, проектувальники повинні виконати певну роботу. Розглянемо поетапно, як народжується проект. Отже, спочатку фахівці компанії Exsys виїжджають на об’єкт.

На об’єкті заміряється об’єм приміщень, що підлягають кондиціонуванню, тобто висота стель перемножується на площу. Враховується взаємне розташування приміщень, що кондиціонують, кількість віконних і дверних отворів з метою обліку повітряних потоків, а також теплопровідність матеріалів, з яких побудована будівля, і можливість підключення електротехнічного устаткування. При необхідності рекомендується збільшити технічний ресурс для підключення високопотужного оснащення.

На основі отриманих даних, а також з врахуванням погодно-кліматичних умов, кількості людей в приміщеннях і наявності внутрішніх теплогенеруючих пристроїв (плита, свч-піч, телевізори, комп’ютери, інше) виробляється прорахунок оптимальної потужності кондиціонуючих пристроїв. Потім йде розробка схеми розташування кондиціонерів і міжблочних комунікацій, а також проектування вентиляційних систем і повітровідводів при необхідності.

При розробці схеми розташування кондиціонерів враховується ряд чинників:

 • міцність стінної споруди, на яку планується кріпити блок (зазвичай блоки кріплять на несучі стіни);
 • віддаленість від вікна (зазвичай кімнатний блок вмонтовують недалеко від вікна, щоб не перевищити оптимальну протяжність міжблочних комунікацій);
 • наявність перешкод на шляху повітряного потоку (у зоні потоку не повинно бути спальних і посадочних місць, а якщо такі є, то рекомендується перемістити столи і дивани на безпечну відстань від кондиціонера, щоб не викликати переохолодження людей, що знаходяться в приміщенні);
 • можливість вписати блоки і комунікації в інтер’єр приміщення (у ідеалі прокладку комунікацій краще зробити під час ремонтних робіт і до початку оздоблювальних);
 • вибір конкретних моделей кондиціонерів (спліт, мультіспліт, колонні, касетні, інші системи) і витратні матеріали.

Відзначимо, що, якщо ви задумали установку кондиціонерів вже після ремонту, то дизайнери компанії Exsys продумають, як саме краще «вписати» агрегат у вже сформований дизайн інтер’єру. Таким чином, проектування вентиляції і кондиціонування і подальша установка кондиціонера, виконані професіоналами, дозволять забезпечити кондиціонування оптимальним чином і без збитку естетичної складової приміщення.

Після закінчення всіх підготовчих розрахунків всі дані зводяться в єдину проектно-кошторисну документацію, яка узгоджується із замовником. В разі потреби, наші інженери завжди готові дати пояснення відносної доцільності того або іншого запропонованого технічного рішення.

Замовник отримує на руки готову схему розташування і підключення всього електротехнічного устаткування, план електропроводки і комунікацій всередині стін. Це необхідно для планування подальших робіт по дизайну інтер’єру – наприклад, щоб не пошкодити внутрішньостінну проводку при свердлінні стін під отвори для кріплення настінних полиць, світильників або картин. Проектування «під ключ» з врахуванням всіх чинників – прерогатива професіоналів.

Де замовити проектування систем кондиціонування

Рекомендуємо замовити проектування кондиціонування, закупівлю устаткування і подальший монтаж кондиціонування в компанії Exsys, яка вже багато років спеціалізується на кліматичному устаткуванні. Відзначимо, що всі проекти, виконані фірмою Exsys, повністю відповідають нормам будівельної і протипожежної безпеки, а також враховують сучасні тренди в ергономіці і енергозбереженні. Замовляючи проект в нашій компанії, ви отримуєте сучасну ефективну пожежобезпечну систему кондиціонування і здоровий мікроклімат у всіх ваших житлових, офісних, торгівельних і інших приміщеннях!

Замовити прорахунок системи

  Наші проекти
  Кондиціонування та опалення квартири 133 м² на вул. Гончара • Київ

  Система вентиляції, кондиціонування та опалення.

  Деталі
  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем котеджного містечка Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Відгуки
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Сертифікати
  Фахівці
  Замовити прорахунок системи