Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проєктування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

консультація
Головна / Послуги / Кондиціонування / МОНТАЖ СИСТЕМИ КОНДИЦІЮВАННЯ

МОНТАЖ СИСТЕМИ КОНДИЦІЮВАННЯ

МОНТАЖ НАСТІННИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

Компанія Exsys виконує монтаж кондиціонерів на об’єктах приватного, комерційного та промислового використання. Монтажем, проєктуванням та обслуговуванням інженерних комунікацій, включаючи системи кондиціювання, ми займаємося більш аніж 10 років, що дозволяє нашим майстрам вирішувати складні технічні завдання та успішно працювати з усіма видами кліматичних систем, доступних на українському ринку.

Звернувшись в нашу компанію, в результаті ви отримуєте готове рішення «під ключ» – професійний монтаж системи кондиціювання у квартирі, приватному будинку, офісі або виробничому приміщенні з гарантією якості на виконані роботи.

Кваліфікація наших співробітників – запорука вашого комфорту

Монтаж кондиціонерів – відповідальний процес, для якісного виконання якого потрібно досвід, знання і ретельна підготовка. Після звернення в нашу компанію, на об’єкт, де планується монтаж кондиціонерів, виїжджає інженер зі штату наших співробітників. Спеціаліст надасть кваліфіковану допомогу і допоможе визначитися з моделлю і потужністю кондиціонера в залежності від площі приміщення, правильно підібрати місце під монтаж внутрішніх блоків спліт-системи та систему дренажу. Після ознайомлення з технічним завданням і місцем монтажних робіт, ми розробляємо оптимальну схему по установці кондиціонерів, по якій здійснюються роботи.

Якщо у вас виникли питання з вибором моделі кондиціонера, інженер компанії Exsys, на основі особистого досвіду експлуатації різних типів кондиціонерів, надасть консультацію та допоможе визначитися з вибором.

На місці монтажу визначаються різноманітні варіанти пристрою основних і додаткових інженерних комунікацій, при цьому на установку кондиціонерів ціна залежить від складності технічного рішення, узгодженого з клієнтом. Якщо необхідний монтаж вентиляції, то в вартість проєкту (кошторис) включаються витрати на проєктування та пусконалагоджувальні роботи. Від якості монтажних робіт залежить довговічність і надійність експлуатації кліматичного обладнання. Ми гарантуємо дотримання всіх правил монтажу та стабільну тривалу роботу кондиціонерів. Адже в 85% випадків виходу з ладу кліматичної техніки відбувається через недотримання правил монтажу та недостатньою компетенцією монтажників.

Види монтажу системи кондиціонування

Володіючи величезним досвідом в установці кліматичної техніки, маючи під рукою професійний інструмент, наша монтажна бригада в найкоротші терміни виконає монтаж кондиціонерів, незалежно від ступеня складності та технології робіт. Залежно від особливостей приміщення і додаткових вимог, узгоджених з клієнтом, проєкт системи кондиціювання може бути реалізований трьома способами, кожен з яких має терміни та вартість реалізації.

Стандартний монтаж кондиціонерів

Час робіт на типовий і найпростіший спосіб встановити кондиціонер складає не більше 3-4 годин. Стандартний монтаж проводиться в тих випадках, коли:

 • Довжина міжблочних споруд не перевищує 3 м.
 • Товщина зовнішнього простінка становить не більше 0,8.
 • Всі комунікації розташовані паралельно монтажної стіні.

Дренаж для зливу конденсату виводиться через стіну по найкоротшому шляху, при цьому зовні довжина дренажна трубка становить до 20 см.

Інженерні комунікації в приміщенні ховаються під пластиковий короб білого кольору певного розміру, вартість якого не входить в стандартний монтаж і розраховується окремо. Декоративний короб розміщується під кутом до 10 ° для кращого зливу дренажу.

Силовий електрокабель з вилкою, що живить спліт-систему, довжиною до 3 м, також ховається під декоративний короб, але вже меншого розміру.

 Нестандартний монтаж кондиціонера

Такий вид монтажу здійснюється в тих випадках, коли пред’являються додаткові умови клієнта. Наприклад, установка зовнішнього блоку в нестандартному місці, що призводить до збільшення часу монтажу і подорожчання всього проєкту. У цьому випадку може знадобитися подовження інженерних комунікацій, додаткові отвори та ніші в опорній стіні для прокладки обладнання – це все вимагає часових і грошових витрат.

Монтаж кондиціонера у два етапи

Такий варіант установки кондиціонерів зручний в разі проведення капітального або поточного ремонту об’єкта, де передбачається встановлення кліматичного обладнання. Умовно всі роботи можна розділити на два етапи:

 1. Монтаж міжблочних комунікацій, прокладка кабельної траси та систем дренажу. Також може встановлюватися сам зовнішній блок.
 2. Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера здійснюється після завершення ремонту у квартирі або приватному будинку.                                                                                                          Вся принадність такого варіанту установки полягає в тому, що є можливість розділити за часом монтаж системи кондиціонування, що дозволить виконати всі роботи охайно без сміття і бруду.

Щоб всі роботи були виконані якісно, ​​згідно з проєктом і в термін, замовник повинен:

 • надати доступ до отвору у вікні, через який буде виконуватися монтаж зовнішнього блоку;
 • звільнити в приміщенні місце в районі ділянки стіни, де буде проводитися монтаж кондиціонера.

У вартість стандартного монтажу входить:

 • магістраль, що зв’язує внутрішній і зовнішній блоки – 3 метри;
 • один отвір в стіні (додаткові отвори оплачуються окремо);
 • дюбеля для фіксації спліт-систем (L = 60 мм, кількість – 6 штук);
 • трубка для відводу дренажу – L = 1,5 м;
 • пара кронштейнів для кріплення зовнішнього блоку – L = 400 мм;
 • монтаж зовнішнього блоку здійснюється під вікном (відхилення в будь-яку сторону вважається вже нестандартним монтажем).

Замовити монтаж кондиціонерів в компанії Exsys ви зможете прямо зараз, і наші менеджери зателефонують для уточнення необхідної інформації.

Замовити прорахунок системи

  Наші проекти
  Елітна квартира 133 м² на вул. Гончара • Київ

  Система вентиляції, кондиціонування та опалення.

  Деталі
  Котеджне містечко Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Відгуки
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Сертифікати
  Фахівці
  Замовити прорахунок системи