Лідер інженерних систем в Україні
Проєктування і монтаж усіх інженерних систем: кондиціонування, вентиляція, опалення пентхауса • Житловий Комплекс Delmar
консультація
Главная / Проекти / Проєктування і монтаж усіх інженерних систем: кондиціонування, вентиляція, опалення пентхауса • Житловий Комплекс Delmar
Про проект
systems
Реалізовані системи

Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: кондиціонування, вентиляція, опалення, теплові насоси.

Деталі проекту

Для квартири 170 м. кв. житлового комплексу преміум – класу ЖК Delmar ми організували повний комплекс інженерних систем. Треба відзначити, що будинок розташований в центрі печерського району, і одним із головних побажань замовників було – залишити метушню міського життя за зачиненими вікнами, а отже, забезпечити здоровий мікроклімат усередині їхнього домашнього світу.

Що для цього зробили:

  • Для котельні використали повітряний тепловий насос CHOFU 16 кВт (Японія), як основне джерело тепла, та BOSCH Tronic Heat (Чехія), як резервне джерело, який включається за допомогою контролера від теплового насоса.
  • Система опалення та охолодження побудована на використанні фанкойлів фірми MyCond, а в кімнатах передбачені пульти керування температурою у приміщеннях.
  • Система вентиляції побудована на базі припливно-витяжної установки Gree (Китай) з рекуперацією тепла та канальним електричним нагрівачем.
  • У конструкції підлоги та стіни прокладено трубопроводи системи водопостачання та каналізації – Ostendorf та Frankishce.
Замовити прорахунок систем