Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проєктування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

консультація
Главная / Послуги / Теплові насоси / Монтаж котельні

Монтаж котельні

ПРОЄКТ КОТЕЛЬНІ

Для того, щоб будинок був комфортним, він повинен бути теплим. Адже погодьтеся, що навряд чи ви будете почувати себе комфортно в приміщенні з низькою температурою навколишнього середовища. Саме тому монтаж котельні – це один з основних етапів будівництва будівлі будь-якого типу і функціонального призначення.

Компанія Ексіс Інжиніринг виконує весь комплекс робіт по монтажу системи опалення та котельні та інших інженерних систем в приватному будинку. Силами власних проєктувальників — підготуємо проєкт всієї системи опалення, врахуємо обв’язування одного котла або декілька, бойлер та інші функціональні компоненти для роботи опалення. Підберемо найбільш відповідне устаткування для реалізації опалення вашого будинку. За рахунок наявності власних монтажних бригад – виконаємо в обумовлені терміни всі роботи по установці котельного устаткування.

Вимоги до монтажу котельні

Перше, що необхідно пам’ятати при монтажі котельні в приватному будинку, офісного або виробничого приміщення – це те, що для цих цілей підійде не кожне приміщення.

Монтаж котельні

З метою дотримання техніки пожежної безпеки, монтаж опалення та обладнання для нього можна починати тільки після того, як будуть виконані наступні умови:

 • при опаленні приватного будинку, офісного, житлового та інших типів будівель, приміщення котельні повинно бути розташоване на першому поверсі або в підвалі. Також у якості котельні може використовуватися окрема будівля;
 • вхідні двері в котельню повинні відкриватися тільки назовні;
 • приміщення в обов’язковому порядку повинно бути обладнане окремою від основної будівлі вентиляційною системою;
 • для видалення продуктів горіння з котельні повинна бути змонтована спеціальна труба.

Також варто прочитати:

Проєкт котельні

Яке джерело опалення обрати для будинку


Відео, як ми реалізували котельну в приватному будинку

Опалювальне обладнання для котельні

Монтаж системи опалення потрібен для монтажу опалювального котла, який призначається для підтримки в приміщенні комфортної температури, а також для забезпечення його гарячою водою.

 

Монтаж котельні

Залежно від використовуваного джерела енергії, котли опалення підрозділяються на наступні типи:

 • газові;
 • електричні;
 • рідкопаливні (як пальне використовується мазут або солярка);
 • твердопаливні (як джерело енергії виступають дрова або спеціальні брикети);
 • комбіновані.

Кожен з перерахованих вище пристроїв має свої переваги та недоліки. Тому якщо ви плануєте виконати монтаж опалення в приватному будинку або будівлі іншого типу, зверніться за допомогою до наших фахівців. Співробітники нашої компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант опалювального обладнання та здійснять його монтаж дотримуючись усіх норм і вимог пожежної безпеки.

Монтаж котельні: етапи

Після того, як приміщення для котельні вибрано і відповідає всім експлуатаційним нормам і вимогам, можна починати монтаж опалювального обладнання та систем опалення в цілому. Дана процедура відбувається в кілька етапів:

 1. огляд будівлі, виявлення його архітектурних особливостей, розробка проєкту, оцінка вартості монтажу котельні та опалювальної системи в цілому;
 2. установка опалювального обладнання та монтаж комунікаційних шляхів;
 3. проведення пусконалагоджувальних робіт;
 4. здача котельні замовнику.

Монтаж котельні

Відзначимо, що виконання всіх етапів робіт з монтажу котельні доцільно довірити одному підряднику. Оскільки тільки в такому випадку можна уникнути помилок. А ціна помилки, в цьому випадку, занадто висока.

Фото наших робіт по облаштуванню котельні в Києві в приватному будинку

 

Ознайомитися з подробицями реалізації котельні в с. Лісники можна тут

Як замовити послугу з монтажу котельні в Києві?

Наша компанія вже впродовж досить тривалого часу надає послуги монтажу котельних в Києві та області. Наші фахівці регулярно підвищують свій професійний рівень та гарантують виконання покладених на них зобов’язань точно в строк і відповідно до всіх норм і вимог, які пред’являються до робіт даного типу.

Зв’язавшись з нашими операторами, ви зможете дізнатися попередню ціну монтажу котельні, а також отримати вичерпні відповіді на всі свої питання, пов’язані з цією процедурою. Для цього вам достатньо передзвонити за телефонами, вказаними на нашому сайті, або ж відправити свою заявку на електронну пошту.

Звертайтеся до нас і на особистому прикладі переконайтеся в тому, що монтаж котельні буде виконано якісно і точно в строк.

Замовити прорахунок системи

  Наші проекти
  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем котеджного містечка Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, вентиляція, кондиціонування котеджу 750 м² в Рудиках

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Відгуки
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Сертифікати
  Фахівці
  Замовити прорахунок системи