Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проєктування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

консультація
Главная / Послуги / Опалення / МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ НА БАЗІ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА

МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ НА БАЗІ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА

МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ НА БАЗІ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА

Опалення твердопаливним котлом – прекрасний вибір, з огляду на постійно зростаючі тарифи на газ і електроенергію. Тим паче сучасні інноваційні моделі котлів дозволяють компонувати різні види палива – наприклад, дрова з тирсою або торф з вугіллям. Таким чином, у власника завжди буде більше свободи в плані вибору палива, у порівнянні з газовим або електричним опаленням.

МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ НА БАЗІ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА

Однак для того, щоб повною мірою відчути переваги твердопаливних котлів, необхідно, щоб вони були правильно встановлені та налаштовані. А до монтажу і налаштування необхідно правильно розрахувати та спроєктувати систему опалення. Компанія Ексіс виконує кваліфікований монтаж систем опалення з використанням твердопаливного котла в житлових, виробничих, торгових і адміністративних будівлях. Також Ексіс Інжинірінг виконує монтаж котельного обладнання в Києві та області під ключ.

Ми виконуємо весь цикл робіт від розрахунків і проєкту до монтажу і пусконалагоджувальних процесів. Беремося за проєктування і монтаж твердопаливного опалення в споруджуваних і вже експлуатованих будівлях.

Система опалення твердопаливним котлом: проєкт і монтаж

Отже, монтаж опалення будь-якого типу передбачає наявність проєкту. Розроблення такої документації повинні вести професіонали, оскільки ця процедура пов’язана з низкою нюансів. Наприклад, є істотна різниця, чи проєктується опалення «з нуля», чи потрібно інтегрувати джерело теплової енергії у вже існуючу систему інженерних комунікацій (трубопроводи, радіатори й так далі).

Порядок складання проєкту:

 1. Виїзд на об’єкт, обстеження об’єкта.
 2. Вибір місця для котла і комунікацій.
 3. Розрахунок теплових втрат з урахуванням обсягу приміщень, матеріалу будинку, клімату.
 4. Розрахунок оптимальної потужності котла.
 5. Підбір відповідного типу твердопаливного котла (на дровах, вугіллі, торфі).
 6. Розрахунок необхідної кількості труб і радіаторів.
 7. Складання креслень, схем розводок і підключення до мереж.

Відзначимо, що вже на етапі складання проєкту опалення твердопаливним котлом повинні бути дотримані всі вимоги пожежної безпеки. Тому вибір місця під котел і комунікації необхідно здійснювати виходячи саме з таких міркувань. Так, котли рекомендовано монтувати в окремому приміщенні – котельні, спроєктованої з урахуванням всіх норм вентиляції та пожежної безпеки.


Детальніше про монтаж котельні.

Більш докладно можете ознайомитися з особливостями проєкту опалення на сторінці – Проєктування системи опалення


Як виняток – можна поставити котел в підвалі, гаражі, коридорі або навіть на кухні (при наявності припливно-витяжної вентиляції та можливості забезпечити вільний підхід до обладнання).

Також слід врахувати, що установка котла вимагає дотримання ряду певних умов:

 • Потрібна міцна, ідеально рівна теплоізольована поверхня. Наприклад, бетонна або облицьована плиткою підлога.
 • В приміщенні повинна бути вентиляція, підведена електрика і звільнений доступ до місць для свердління стін під труби та димоходи.

Всі перераховані вище вимоги повинні бути виконані до початку монтажних робіт.

МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ НА БАЗІ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА

Монтаж відбувається в кілька етапів.

Етапи монтажу твердопаливного опалення:

 1. Установка котла і решти устаткування.
 2. Обв’язка котельні.
 3. Прокладка теплової магістралі.
 4. Підключення до мереж.
 5. Тестування, гідравлічні випробування, пробний пуск.

Де і як замовити твердопаливні системи опалення

З огляду на те, що підбір твердопаливних котлів здійснюється на основі попередніх інженерних розрахунків, рекомендуємо відразу звернутися в компанію Ексіс Інжинірінг. Ми зробимо розрахунки, проєкт і підберемо твердопаливне обладнання відповідно до оптимальних для ваших запитів параметрів. У будь-якому випадку, це буде техніка провідних світових фірм за доступними цінами.

Якщо потрібно встановити опалення в будинку, офісі, магазині, будь-якому іншому приміщенні – звертайтеся в компанію Ексіс. Ми зробимо все швидко, якісно і надійно!

Замовити прорахунок системи

  Наші проекти
  Кондиціонування та опалення квартири 133 м² на вул. Гончара • Київ

  Система вентиляції, кондиціонування та опалення.

  Деталі
  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем котеджного містечка Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Відгуки
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Сертифікати
  Фахівці
  Замовити прорахунок системи