Лідер інженерних систем в Україні
Кондиціонування, вентиляція, опалення, водопостачання котеджу 280 м² в Green Hills
консультація
Главная / Проекти / Кондиціонування, вентиляція, опалення, водопостачання котеджу 280 м² в Green Hills
Про проект
systems
Реалізовані системи

Комплекс інженерних робіт: кондиціонування, вентиляція, опалення, водопостачання.

Деталі проекту

Green Hills – ще одне котеджне містечко, в якому наші монтажні бригади можна зустріти дуже часто. Доки всі будинки не розпродані, роботи на просторах містечка, для нас є чимало. Озеленені вулиці, затишні зони відпочинку, будинки в американському стилі тішать око місцевих мешканців. Що стосується функціоналу, для ряду типових будинків ми впроваджували повний комплекс інженерних систем. Про один із таких розповімо.

Для типового будинку Richmond з двома поверхами та площею 280 м.кв. ми реалізували такі системи:

Опалення. Представлено системою “тепла підлога”, “холодна/тепла стіна”, радіаторним опаленням Purmo (Польща) та внутрішньо підлоговими конвекторами ISAN (Чехія), для відсікання холодних повітряних потоків від вікна.

Вентиляція. Використовували компактну та ефективну припливно-витяжну установку Pichler (Австрія) з рекуперацією тепла. Для підтримки оптимальних показників вологості протягом усього дня систему доповнили електродним парозволожувачем ComfortSteam CS 6.

Кондиціонування. За охолодження приміщення до комфортних температур відповідають канальні кондиціонери Wito (Італія) та система “холодна стіна”.

Водопостачання і каналізація. Виконали розведення господарсько-побутового водопроводу з полімерних трубопроводів для холодного та гарячого водопостачання. Для підтримки температури води в мережі гарячого водопостачання запроєктовано циркуляційний трубопровід із циркуляційним насосом. Джерелом гарячої води є бойлер непрямого нагріву 350 л. Господарсько-побутову каналізацію виконали трубами Ostendorf.

Замовити прорахунок системи