Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Головна / Огляд проектів / Інженерні системи приватний будинок с. Ясногородка

Інженерні системи приватний будинок с. Ясногородка

Об’єкт: будинок 140 м2 с. Ясногородка, Київська обл.

Які системи були реалізовані:

  • система опалення
  • система вентиляції та кондиціонування
  • система водопостачання та каналізації
  • котельня на базі теплового насоса “ґрунт-вода”

Комплексне проєктування та монтаж усіх інженерних систем

Система опалення:

Система опалення та кондиціонування побудована на базі пристінних корпусних фанкойлів Mycond Sielent. Це простий і одночасно технологічний пристрій, який встановлюється під вікно замість звичайного радіатора. До фанкойлу підведені трубопроводи на подачу та зворотні трубопроводи в каучуковій ізоляції K-flex, по яких в зимовий період тепловий насос подає нагрітий, а влітку — охолоджений теплоносій. Видалення конденсату виконане за допомогою дренажного трубопроводу в систему каналізації. Також в приміщеннях з керамічним покриттям підлоги змонтована система гідравлічної теплої підлоги. Управління теплою підлогою виконується за допомогою системи Danfoss Link.

Система вентиляції та кондиціонування:

В будинку була виконана припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла на базі припливно-витяжної установки MYCOND MV-S(I) 400, встановленої на горищі. Розподіл припливного повітря та забір витяжного виконується по вентиляційним каналам, встановлених в стінах будинку. Припливно-витяжна установка забезпечує фільтрацію, підігрів і подачу свіжого повітря в приміщення.

Система водопостачання та каналізації:

Гаряче водопостачання реалізоване за допомогою бака непрямого нагріву на 200 літрів.

Котельня на базі теплового насоса ґрунт-вода:

Котельня розміщується в окремому приміщенні на першому поверсі. Основним джерелом теплопостачання є геотермальний тепловий насос «NEMO» потужністю 10 кВт виробництва RC Group, який працює на систему опалення та на нагрів гарячої санітарної води. Тепловий насос працює з графіком відведення тепла 55/35 °C. Додатковим і резервним джерелом теплопостачання служить твердопаливний котел «VISION 3» потужністю 18 кВт, який працює в режимі з графіком відведення тепла 80/60 °C. Відведення димових газів і розсіювання шкідливих речовин від котла в атмосферу здійснюється через димар ø 160.

 width=

Основне завдання котельні — забезпечення роботи системи опалення. На першому та другому поверсі передбачений обігрів приміщень низькотемпературною системою поверхневого опалення «тепла підлога». Також встановлені пристінні фанкойли Mycond серії Silent. Кондиціонують приміщення через ці ж фанкойли. В них встановлені малошумні вентилятори, це дозволяє використовувати їх для опалення/кондиціонування в спальнях.

Всі роботи виконані в строк, системи працюють безперебійно, забезпечують комфортний мікроклімат у будинку.

Для замовлення комплексного проєктування та монтажу всіх інженерних систем, та для отримання консультації телефонуйте:  (093) 332-03-22, (044) 332-03-22, фахівці Ексіс Інжиніринг завжди готові Вам допомогти.