Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Головна / Огляд проектів / Система опалення та водопостачання в котеджах м. Буча

Система опалення та водопостачання в котеджах м. Буча

Об’єкт: типові котеджі площею 130 м2 та 140 м2, м. Буча

Які системи були реалізовані:

  • система опалення
  • система водопостачання

Фахівцями компанії Ексіс був розроблений проєкт опалення та водопостачання шести типових котеджів м. Буча – 3 котеджі площею 130 м2 та 3 котеджі площею 140 м2.

Особливості реалізації системи опалення та водопостачання

Опалення:

Система опалення в котеджах представлена системою поверхневого опалення «тепла підлога» з поліетиленових трубопроводів ff-Therm/PE-Xa.16×2,0 фірми KAN. Для підведень до колекторів використовуються труби зі зшитого поліетилену від KAN PP-therm ∅ 32х4,4; 25х3,5/3,8. Всі трубопроводи системи опалення були прокладені приховано в конструкції підлоги або стіни. На підводах до контурів поверхневого опалення передбачена ізоляція фірми Climaflex зі спіненого поліетилену завтовшки 6 мм.

Задана температура в приміщеннях підтримується шляхом зональної системи управління фірми Danfoss.

Водопостачання:

Основним джерелом тепла для системи опалення та подачі гарячої води є газовий конденсаційний одноконтурний котел, потужністю 24 кВт. Встановлений бойлер непрямого нагріву. Газовий котел віддає тепло або в систему опалення, або на нагрів гарячого водопостачання. Система гарячого водопостачання — тритрубна, має лінію рециркуляції для постійної підтримки гарячої води в системі.

Схема водопостачання котеджу
3D вид системи водопостачання котеджу

Для замовлення проєкту та монтажу систем опалення та водопостачання та для отримання консультації телефонуйте:  (093) 332-03-22, (044) 332-03-22, фахівці Ексіс Інжиніринг завжди готові Вам допомогти.