Najlepsze systemy inżynieryjne na Ukrainie

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Dom / Przegląd projektu / Котеджне містечко Гудлайф Парк

Котеджне містечко Гудлайф Парк

Об’єкт: котеджне містечко Гудлайф Парк, Вишгородський р-н

Які системи були реалізовані:

  • система опалення
  • система вентиляції
  • кондиціонування
  • котельня на базі газового котла

Опалення:

Система опалення виконана на базі теплої підлоги REHAU та внутрішньопідлогових конвекторів Fancoil пасивного та вентиляторного типу. Управління відбувається окремо для кожної кімнати за допомогою настінних термостатів Danfoss.

Вентиляція:

Припливно-витяжна загальнообмінна вентиляція з рекуперацією тепла побудована на базі установки Daikin, розміщеної в спеціально відведеній для цього коморі із зручним доступом для обслуговування. Установка має вбудований електричний калорифер і автоматично вибирає режими роботи зима/літо. В ході експлуатації показала себе безшумною та ефективною в роботі.

Кондиціонування:

Охолодження кожного будинку базується на прихованих за підшивною стелею канальних внутрішніх блоках Daikin, які працюють в парі всього з одним зовнішнім блоком. Така система називається мульті-спліт і дозволяє об’єднати в собі мінімальну кількість зовнішніх блоків, виключити видиме устаткування всередині приміщень (подача повітря через вент. грати) і практично виключити шум всередині приміщень, що дає можливість рекомендувати таке рішення для більшості комерційних та приватних об’єктів.

Котельня:

Головним завданням була необхідність гарантувати безперебійну роботу системи опалення круглий рік і по можливості понизити початкові витрати, що привело до установки котельні на базі німецького конденсаційного газового котла Buderus (Bosh) з погодозалежною автоматикою. Також ми залишили можливість в майбутньому доопрацювати кінцевому власнику будинку котельню іншим джерелом тепла – наприклад, повітряним тепловим насосом, або ж пеллетним котлом.