Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Головна / Огляд проектів / Вентиляція та кондиціонування в ресторані Havana

Вентиляція та кондиціонування в ресторані Havana

Об’єкт: ресторан Havana, м. Київ, Набережне шосе, 28

Які системи були реалізовані в ресторані:

  • система припливно-витяжної вентиляції на базі трьох вентиляційних установок;
  • система кондиціонування: канальні та підлогово-стельові напівпромислові блоки Haier;
  • система димовидалення від піци-печі та мангалу з використанням іскрогасника та гідрофільтра;
  • ремонт та відновлення старої холодильної машини чиллера

Особливості реалізації системи вентиляції та кондиціонування в ресторані

На кораблі фахівці компанії Ексіс провели ревізію та реконструкцію існуючих систем, які складаються з 2-х припливно-витяжних установок, кожна об’ємом по 10 тис. куб м/год. Проектний відділ підготував новий проект вентиляції та кондиціонування з врахуванням нових трасувань повітроводів та розташування кондиціонерів. Систему кондиціонування фахівці побудували на базі канальних і підлогово-стельових напівпромислових блоків Haier. Монтажна бригада під керівництвом інженера компанії Ексіс Інжиніринг провела реконструкцію корабельного чиллера, який забезпечує холодопостачання вентиляції в теплий період року та догрів вентиляційного повітря в холодний період року.

Також підготували план робіт для установки нових систем в частині корабля з причалом та відкритою кухнею. Систему димовидалення та утилізації диму від точок відкритого вогню, таких як – піца-піч, Хоспер гриль, Аргентина гриль.

В систему димовидалення фахівці впровадили гідрофільтр, об’ємною витратою на 5 тис. куб, який знижує температуру газів, що видяляються, з 500 до 38 градусів Цельсія, утилізуючи частину сажі, жиру та диму. Гідрофільтри встановлюють для того, щоб мінімізувати ризик поширення пожежі, а також для видалення продуктів згоряння. Гідрофільтри — це апарати для охолодження та очищення повітря, захисту систем вентиляції від попадання іскр.

Крім того, фахівці спроектували припливну установку, яка включається лише при включенні системи видалення від точок відкритого вогню.

Система вентиляції 1й поверх
Система вентиляції 1й поверх
Система вентиляції 2й поверх
Система вентиляції 2й поверх

Команді компанії Ексіс Інжиніринг особливо приємно виконувати нестандартні та знакові об’єкти для міста, влаштовувати інфраструктуру та місця відпочинку для киян. Впевнені, що корабель-ресторан багато років радуватиме гостей не лише відмінними блюдами, але і відмінним мікрокліматом!