Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проєктування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

консультація
Головна / Послуги / Кондиціонування / МОНТАЖ КАСЕТНИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

МОНТАЖ КАСЕТНИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

МОНТАЖ КАНАЛЬНИХ КОНДИЦІОНЕРІВ

Касетні кондиціонери – це установки, форма  внутрішнього блоку яких схожа на касету. Крім того, кондиціонери подібного типу, як і касети, вставляються у відведене для них місце. У більшості моделей касетний кондиціонер (точніше, його кімнатний блок) має сторону, рівну стороні типового квадрата панелі підвісної стелі. Для монтажу великогабаритних моделей можливо адаптувати підвісну стелю за розміром зовнішніх ґрат кондиціонера.

Таким чином, монтаж касетних кондиціонерів передбачає їх розміщення в стельовому просторі підвісної стелі приблизно посередині приміщення. Розміщувати бажано саме посередині кімнати, оскільки більшість касетних моделей видуває охолоджуване повітря в чотири сторони з рівною потужністю. Це і забезпечує рівномірне охолодження приміщення. Зовнішній блок, як і в кондиціонерах інших видів, встановлюється за межами приміщення на зовнішній стіні будівлі.

Касетні кондиціонери: основні переваги

Монтаж системи кондиціонування касетного типу має безліч плюсів. Про деяких з них сказано вище. Проте, це ще не все.

Топ-6 переваг касетних кондиціонерів:

 1. Можливість розмістити в підвісній стелі.
 2. Красивий естетичний вигляд вихідних ґрат.
 3. Рівномірне охолодження приміщення в 4-х напрямах.
 4. Можливість задати декілька напрямків повітряного потоку
 5. Допустимий перепад висоти між вуличним і кімнатним блоками – 10 і більше метрів (в окремих моделях – до 30 метрів).
 6. Відсутність протягів, оскільки потік повітря видувається під кутом 45-65 градусів.

Хочемо зазначити, що повітря видувається під кутом практично у всіх моделях касетних кондиціонерів, окрім Toshiba. В Toshiba потік повітря направлений точно вниз, щоб уникнути нальоту на стелі. Відмітимо, що інші марки генерують наліт, малопомітний на стелі будь-якого кольору, окрім чисто білого. Отже, якщо на підвісній стелі є вкраплення сірого або іншого кольору – ви жоден наліт просто не помітите.

Проєктування канальної системи кондиціонування

Проєкт системи кондиціонування починається з розрахунків потужності устаткування, необхідного для ефективного охолодження приміщення. Як наслідок, потрібно вирахувати потрібну кількість касетних кондиціонерів, які впораються з охолоджуванням великого приміщення і водночас знаходитимуться на достатній відстані один від одного, щоб «не змішувати» потоки видувного повітря і не створювати протяг.

Для цього інженерам-проектувальникам потрібно врахувати масу чинників: площу і висоту стель в приміщенні, наявність і кількість тепловипромінних приладів (світильники, комп’ютери, телевізори, плити), кількість людей, що в середньому знаходяться в приміщенні в одиницю часу. Також потрібно скласти схему розміщення міжблочних комунікацій під стелею і підібрати зовнішню решітку кондиціонера, що поєднуються з дизайном стелі та приміщенням в цілому.

Впоратися зі всіма розрахунками та розміщенням міжблочних комунікацій під силу лише професіоналам. Тому настійно рекомендуємо не нехтувати проєктом, довірити який можете нашим фахівцям.

Обмеження на монтаж кондиціонерів касетного типа

При всіх перевагах системи кондиціонера касетного типу, його монтаж можливий не скрізь. Враховуючи товщину «касети» мінімум 30 сантиметрів стає ясно, що такі кондиціонери придатні лише для приміщень з високими стелями від трьох метрів і більше. Інакше порушиться нормальна циркуляція повітря.

Крім того, приміщення має бути достатньо просторим і бажано правильної форми – квадратної або прямокутної. Тоді потоки повітря розподіляються максимально рівномірно. З цієї причини монтаж касетних кондиціонерів більш популярний в громадських, адміністративних, виробничих будівлях, торговельних центрах.

Замовляйте проєкт системи кондиціонування і монтаж касетних кондиціонерів в компанії Exsys. Ми реалізуємо максимум можливостей даної системи кондиціонування, гарантуємо якість проєкту та монтажу!

Замовити прорахунок системи

  Наші проекти
  Елітна квартира 133 м² на вул. Гончара • Київ

  Система вентиляції, кондиціонування та опалення.

  Деталі
  Котеджне містечко Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Відгуки
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Сертифікати
  Фахівці
  Замовити прорахунок системи