Лідер інженерних систем в Україні

EXSYS – Excellent Engineering Systems

Проєктування, монтаж інженерних систем кліматичного контролю: кондиціонування, вентиляція, опалення, осушення повітря

консультація
Главная / Послуги / Вентиляція / МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Промислова вентиляція – це вентиляційна установка, продуктивність якої становить близько 10 тисяч кубометрів на годину. Крім високої продуктивності вентиляція і витяжка на виробництві повинна забезпечити видалення неприємних запахів, які виникають в ході виробничих процесів, а також шкідливих домішок, парів і газоподібних речовин з повітря. Як бачите, монтаж систем вентиляції на виробництві – це не примха, а необхідність.

Для чого потрібна промислова вентиляція:

 • Забезпечення повітрообміну в приміщеннях з великою площею.
 • Відведення шкідливих випарів, газів, суспензій.
 • Видалення пару, зниження вологості в приміщенні.
 • Видалення шкідливих концентрованих викидів на локальних ділянках.
 • Очищення повітря, фільтрація домішок.

Тепер, коли ми розглянули основне призначення промислової вентиляції, давайте поговорімо про те, які варіанти вентиляційних систем доступні для монтажу на виробництві.

Припливна вентиляція, в тому числі з підігрівом

Припливний тип вентиляції забезпечує надходження свіжого повітря з вулиці та розподіл його по приміщеннях за допомогою повітропроводів. Як правило, на промислових об’єктах додатково використовується припливна вентиляція з рекуперацією тепла, оскільки внутрішнього опалення у великих обсягах виробничих приміщень з високими стелями може виявитися недостатньо для підтримки комфортної температури в зимову пору року.

МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Витяжна вентиляція на виробництві

Витяжний тип вентиляції призначений для видалення забрудненого повітря з виробничих приміщень. Розрізняють «евакуюючі» і «циркуляційні» витяжки: перші просто «видаляють» (евакуюють) повітря з приміщення на вулицю, а другі – забезпечені очисними фільтрами, тому після очищення повітря, практично без втрат тепла, повертається в приміщення

 

МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Також необхідно відзначити, що витяжка на виробництві може бути:

 • загальна – видаляє повітря з усього приміщення;
 • місцева – видаляє повітря тільки із зони виробництва, місць випарів шкідливих речовин і так далі;
 • протидимна – залучається в екстрених випадках.

Припливно-витяжна вентиляція

Найчастіше на виробництвах віддають перевагу припливно-витяжній вентиляції, яка поєднує в собі функції подачі свіжого і видалення відпрацьованого повітря, а також, при необхідності, функцію його очищення.

МОНТАЖ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Переваги припливно-витяжної вентиляції:

 • Поєднання функцій подачі свіжого повітря і видалення забрудненого.
 • Ергономічність, з огляду на те, що нема потреби робити два різновиди вентиляції.
 • Можливість реалізації проєкту рекуперації тепла.
 • Можливість підігріву вхідного повітряного потоку.
 • Можливість реалізації функції очищення відпрацьованого повітря з поверненням в приміщення.

Іншими словами, припливно-витяжний тип дозволяє поєднати переваги двох типів вентиляційних систем – припливної та витяжної.

Де і як замовити монтаж систем вентиляції?

Сучасний монтаж систем вентиляції – технологічно складний процес, який вимагає попередніх розрахунків і складання проєктно-кошторисної документації. У проєкті враховуються багато факторів – починаючи від потужності та продуктивності системи й закінчуючи дотриманням санітарних норм щодо показників рівня шуму системи і її вібрації в процесі роботи.

Врахувати всі нюанси під силу тільки професійному інженерного персоналу, який має великий досвід подібних робіт – наприклад, колективу нашої компанії. Протягом багатьох років наші фахівці проєктують системи вентиляції та кондиціонування, а також займаються монтажем кліматичних установок на промислових та інших об’єктах.

Наші майстри здійснюють монтаж вентиляційної системи згідно з правилами та нормами, а після закінчення установки обладнання проводяться пусконалагоджувальні роботи та тестування системи у всіх режимах.

Замовити прорахунок системи

  Наші проекти
  Кондиціонування та опалення квартири 133 м² на вул. Гончара • Київ

  Система вентиляції, кондиціонування та опалення.

  Деталі
  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем котеджного містечка Kozyn Seven Club

  Комплексне проєктування і монтаж усіх інженерних систем: опалення, теплові насоси, вентиляція, кондиціонування.

  Деталі
  Відгуки
  Олексій, квартира 96 м2, ЖК «Малахіт», м. Київ
  Система вентиляції

  Як тільки купив квартиру – відразу ж задумався про вентиляцію, оскільки ЖК знаходиться в центрі міста і перспектива провітрювати, відкриваючи вікна, мені не подобалася. Довго шукав інформацію в інтернеті, цікавився у знайомих. Колега по роботі порадив мені хлопців з Exsys і я подзвонив їм. Я був приємно здивований професійним підходом співробітників на всіх етапах спілкування – допомога з вибором устаткування і системи, проектування та інтеграція проекту в загальний дизайн квартири, закупівлі і постачання вузлів і комплектуючих, швидкість і якість робіт, введення в експлуатацію. Системою вентиляції користуюся вже більше року і не можу нарадуватися.

  Ігор, зам. начальника ДНТБ України, м. Київ
  Система вентиляції та кондиціонування

  Завдання було провести реконструкцію системи вентиляції та кондиціонування в Державній науково-технічній Бібліотеці України. Компанія з цим впоралася і претензій ми не маємо. В процесі проходження експертизи, оперативно вносили правки до проекту, виправляли документацію і виконували перенесення устаткування з повітровідводами, працювали акуратно. Можемо рекомендувати!

  Юрій, директор будівельної фірми «Білдекс», м. Київ

  Хлопці компетентні в багатьох сферах, та інколи буває не блискавично, але найважливіше що на них можна покладатися і витрачати час на інші важливі речі. Фірму можу рекомендувати.

  Сертифікати
  Фахівці
  Замовити прорахунок системи